Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Ba da tarani sunteti....Aceasta gala a fost facuta cu eforturi imense...Infrastructura din romanica nu permite momentan desfasurarea unor astfel de evenimente.De aceea eu zic,ca macar pentru acest lucru Elenuca trebuie aplaudata. Bravo ELENA UDREA pentru ca ai adus un mare campion acasa
Asa-i d-na Huuudrea! Lumea nu a inteles. Daca ar fi inteles, acum nu am avea aceasta gashka nenorocita la conducerea Romaniei!!! Sa speram ca lumea va intelege ... la urmatoarele alegeri!!!
Romanii sunt un popor de neinteles si vesnic nemultumiti, oricum o dai cu ei tot bocesc, huiduie si fluiera! :-)) Deci nu stiu de ce ma ezgusta reactia semenilor mei, ca doar sunt si eu roman si totusi ma duc de fiecare data cu gandul la filmul B0ràT cand au loc astfel de faze si astfel de istorii cu reactzii de mahala. De fapt romanii sunt victimele propriilor frustrari si nu fac nimic pentru a schimba ceva in bine de frica ca n-au sa mai aibe maine dupa ce fluiera, huidui si injura! ;-))))
"Meciul dintre Lucian Bute şi Jean-Paul Mendy a fost urmărit de 4,5 milioane de telespectatori români, cea mai mare audienţă avută în ultimii 20 de ani de o competiţie sportivă transmisă în România". Hai sa fim seriosi! Rapid-Steaua a fost mult peste meciul de aseara, parca 31% - deci vreo 6,5 milioane de telespectatori! Minciuna pe fata este acelasi si acelasi motiv prin care s-a ajuns ca Udrea, doar prin prezenta ei acolo, sa strice tot evenimentul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.