Alte știri din fotbal
„Transferul” vizat de Dinamo » Nicolescu confirmă discuțiile
0
Dinamo are în vizor doi fundași centrali pentru la vară: jucători de națională pentru „haită”!
0
Încă 5 persoane audiate și puse sub control judiciar de la CS Păulești, în cazul de trucare de meciuri pentru pariuri
0
În sfârșit! » Hagi devine selecționerul României și poate alinia „11”-le la care doar a visat!
8
Știri din fotbal internațional
Bayern „tremură” pentru Kane » Englezul, incert pentru meciul cu Real Madrid
0
Antrenorul lui Ionuț Radu a luat decizia, chiar în pauza competițională » A semnat contractul
0
La loc comanda! Starul de 150.000.000€ revine după trei luni
0
Fiasco la vânzarea biletelor pentru Cupa Mondială » Gafa făcută de FIFA „i-a blocat” pe fani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
De ce ar putea alege Trump weekendul prelungit de Paște pentru o operațiune ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin avertizează o țară care i-a fost aliată că se apropie prea ...
Libertatea
Juratoni e nume de CCIOROI? JURA si TONI! hai sa fim seriosi... mai avem de mancat iar infrastructura sportului in romania se numeste mafie... PA
ce treaba mai are acum neghiobul de Rudel Obreja de ii tot luati interviuri ?!! sa se duca ....sa nu mai auzim de el vreodata .
asta e mentalitate romaneasca avea asigurate calificarea la Olimpiada si bronzul...hai ca e bine..nici nu prea a mai ataacat ca in meciurile precedente sa puna presiune a luptat la ce o fii..dar lasa ca dupa Olimpiada il duce Rudel la Interbox..
da, Obreja, te porti ca un badaran si taranoi si needucat! tatarule
ganditi-va ca acest Juratoni are doar 21 de ani si dupa still, dupa constitutie, imi aduce aminte de Bute! DE CE NU NE TRIMITEM TOTI AMATORII TALENTATI LA PROFESIONISTI?
Cum apare un boxer bun, apare si mafiotul asta de obreja! Nu-l mai bagati in seama
ce zici ma orfan mic tu ca e rusinos ko-u in gatu mati de orfan .te-ai batut si u la viata ta mult b a g a meas PuUgLeA in mata de saracie oarba. de stai toata ziua cu ochii in calculator si citesti presa in m o r ttz iii tai . BRAVO JURATOANE !!!! daca erai atent in spargeai si pe asta
juratoni? dupa nume pare albanez..
il face recuperator si p-asta!!!
Incredibil!! mizerabil om.... tu, sef al federatiei de box amator sa spui ca e o mare realizare ca o sa treaca la profesionisti!!! Daca era putin mai bun l-ar fi transferat imediat la pro. De-asta e boxul romanesc la pamant..... cat desre Juratoni.... sa fii facut KO in boxul amator de acum este rusinos!!! cand se boxeaza doar 3-4 runde, si se cauta doar punctele.... care nici macar nu inseamna neaparat lovituri puternice
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.