Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Eu spun ce mi s-a parut si anume ca se comporta ciudat. Cata motivatie ai avea, el prea exagera si parea ca mai mult mimeaza. In fine. Poate omul chiar este super motivat si asa se exteriorizeaza el, dar parca era un copil care stie ca a facut ceva rau si incerca sa ascunda....
da, tyson era `at his best`:)) nu mai dormi, urmeaza meciul in cateva ore:))
Ierarhiile sunt ceva relativ iar diferentele intre primii de sus si restul din top 10, calitativ, pot fi enorme. Bute era sus fiindca a batut ce era de batut, asa cum bate si steaua ce e de batut prin preliminarii. Froch era finalist de supersix si a acceptat lupta cu Lucian fiindca era centura in jos si fiindca era metoda ideala de a reveni in carti. Bute putea dovedi atunci in Anglia daca e sau nu de nivelul celor de sus. Nu e ca a pierdut, ci cum a pierdut. Intelegi? Normal ca Ward era dispus la un meci daca Bute il batea la el acasa pe Froch. Ce e asa senzational in asta?
Chiar ca, sa traiasca netul. cat despre Joe, odihneasca-se in pace. A incercat si fisu' sa intre in hora dar cred ca, chiar Tyson i-a incheiat cariera, nu? Si uite asa s-a facut si 1 jumate.....Si eu vroiam sa dorm cateva ore....
Pascal e un pugilist serios, de top. Undeva spre elita. A fost in acelasi ring cu Hopkins, Froch si chiar si Dawson in forma maxima. Bute mi s-a parut putin ciudat la cantar, sper sa n-aiba sechele. Sau o fi fost doar foarte motivat si stie de ce e capabil!
Superb meciul dintre Vitali si Lewis. Un Lewis mai batran si nepregatit pt meci din cauza arogantei. Nu se astepta la Vitali sa fie asa bun. Nu vreau sa il apar pe Lewis, dar nu e vina lui ca meciul a fost oprit, oricum Vitali arata rau de tot, isi punea in pericol cariera(si ce cariera a fost) daca mai continua asa. Epic meciul oricum.
le-am urmarit si eu de nenumarate ori, traiasca net`ul si r.i.p. smoking joe
exact, ultimul dinozaur, poate gresescm, te-oi pricepe la box dar daca nu l-ai mai urmrit vorbesti de pomana! mai bine ramai la fotbal:))) apropo nici eu nu suport surorile klitshko, da sunt boxeuri mari, dar nu s pe placu` meu.
ha ha ha. nu stii ce vorbesti. in copilarie iubeam mai mult boxul decat fotbalul. de altfel am si facut 2 ani si ceva de box. mergeam de 2 ori pe zi la antrenament. desi in mod normal trebuia sa merg doar o data. eram nebun dupa box pe atunci. mi sa luat de box de cand la batut Lewis pe Tyson. nu il suportam deloc pe Lewis. nu era genul meu. nu'mi placea stilul lui. si totusi, a fost un mare boxer si Lewis. a fost cam ultimul boxer cu pedigree. parerea mea. ce a urmat de atunci si pana in ziua de azi sunt doar niste pitipoance.
tyson este cel mai exploziv boxeur care a urcat vreodata in ringul de box, cel mai spectaculos puncher, nu exista altul in istorie ca el, era de neoprit, ce a urmat pe urma este regretabiul, evident de gustibus nu discutam, dar tyson ramane in istorie ca unii dintre cei mai cei, chiar nu ctz ca e no1 top 3 sau top 50.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.