Alte știri din fotbal
Cum vrea să pună capăt dezastrului » Gigi Becali este gata să facă ce nu a mai făcut de 4 ani: „Mă duc eu la ei”
0
„Clasamentul îți provoacă dureri de ochi” » Iasmin Latovlevici știe ce se întâmplă la FCSB: „Când joci la cea mai mare echipă din țară...”
0
A văzut conferința lui Charalambous și îl ia în derâdere: „Există acest termen?”
0
„Plecarea lui Charalambous nu e o soluție” » Fostul antrenor de la FCSB crede în calificarea roș-albaștrilor în play-off: „Pot câștiga toate meciurile”
0
Știri din fotbal internațional
Situație halucinantă în Serie A » Fostul căpitan deja s-a despărțit de colegi, dar președintele refuză transferul!
0
Istvan Kovacs, delegare tare în Liga Campionilor » Îl va arbitra pe Cristi Chivu la meciul decisiv cu Borussia Dortmund
1
Conte nu depune armele, dar recunoaște: „Înfruntăm furtuna și este absurd acum să vorbim despre titlu”
0
1,3 milioane € pentru internaționalul român! Maghiarii sparg banca pentru fotbalistul aflat pe radarul lui Mircea Lucescu
1
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
bravo lucian,la mai mare
era doar o problema de timp pana sa apara sacalii cu cacaturile astea populiste gen "a uitat de unde a plecat". daca bute nu era un gentleman ar fi inceput de mult tampeniile astea. bineinteles ca asta prinde la prostime de minune (vezi celelalte comentarii). in schimb cand doroftei spune ceva corect fara sa jigneasca, toata lumea ii sare in cap unui fost campion doar pentru ca ce spunea el nu era populist. mi-e scarba ce prosti ma inconjoara.
@ dr.ekipafan...ai dreptate doua comentarii mi-au fost sterse...cenzori de nadejde patria are...sa va bage in mormant PDL-ul mai slugoilor
Lucian e suparat ca multi l-au provocat in Pechea si pe familia lui. Dar eu cu echipa de recuperare creante si fratii Simion cu batranu o sa ne ocupam de ei.
Sper ca Lucian sa citeasca aceste mesaje... OM e greu sa ramai... pacat de valoarea ta sportiva, daca ai uitat deja de unde ai plecat si cum era cand erai ''jos''... Merita oare toti banii din lume sa te dispretuiasca semenii tai pentru asemenea fapte ce denota "lipsa de caracter"? Sincer, nu ma mai mira nimic, tinand cont de caracterul celor care te inconjoara : Obreja, mai nou Udrea si acolitii lor! Poate vei ajunge sa inveti ceva in viata asta din ce ai trait!
Caracterul lui e invers proportional cu performantele sportive.Nu ziceam nimic daca nu poza intr-un sportiv care-i pasa de Romania cu bune cu rele.Dar se pare ca doar in prezenta microfoanelor e patriot inversunat sau cand din bugetul statului se aloca bani pentru gala in care boxeaza el.Pana acum ii dadeam dreptate in "razboiul" mediatic cu Doroftei,se pare ca m-am inselat in privinta lui.
Bravo Lucica. E Pechea prea mare si nu ai ajuns pe la sala! :)
" Mare caracter"...
Bv lucica!...esti ..."de milioane "
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.