Alte știri din fotbal
„Nu e transferul vieții mele” » Noul jucător de la FCSB nici nu a ajuns bine și e deja cu gândul la plecare: „Pot atrage atenția altor cluburi”
0
Ofertă din MLS pentru fotbalistul de la FCSB! Anunțul lui Gigi Becali
0
Aboubakar Keita, dublu campion al Danemarcei, vine în Superligă
0
Marinos Tzionis ar putea pleca de la UTA
0
Știri din fotbal internațional
Argentina - Austria, în grupa J de la Campionatul Mondial » Atmosferă electrizată la Dallas
0
Vestea momentului în Italia » A fost ales noul președinte al Federației de Fotbal
0
Abia ajuns în Superligă, Joao Paulino își urmărește fratele geamăn la Mondial și speră ca naționala țării sale să dea marea lovitură
0
Atletico Madrid i-a luat fața Barcelonei și transferă fotbalistul din naționala Spaniei
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Primul ministru din Guvernul Veștea respins în Parlament. Cum arată ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Se putea vinde meciul in sensul ca Froch il bate intre reprizele 3 si 5 de exemplu,pariurile nu-s doar la ghicirea castigatorului.La un astfel de pariu cota se poate duce la de 7-10 ori suma pariata.Dar nu cred ca a fost vanzare,toata lumea boxului astepta acest meci sa vada care e valoarea reala a lui Butempana acum toti fiind de acord ca in versiunea lui adversarii erau mediocri iar meciurile fiind doar la Montreal si unul la Bucuresti nu avea cum sa le piarda.Practic Bute si-a jucat "clipa adevarului"...Ca a pierdut,asta este...un dus rece nu strica dar macar a fost cinstit iar tu "specialistul" Badea mai lasa-ne cu acuzele tale,nu-l mai acuza si de vanzare ca faci mar
ori tu Mircea esti penibil ca de obicei, iti dai cu parerea despre orice dar tu nimic, zero, doar aroganta ieftina nefondata.
Poate ca n-a avut de ales Bute...Cum spunea un comentator in direct,totul a fost bine pana o directa a lui Froch i-a strapuns barajul lovindu-l in plin...Dupa aia Bute n-a mai fost el,ritmul l-a dictat englezul...Si cum deasemenea Dorel Simion spunea..." Lucica nu e un bun incasator,nu tine la primit lovituri atat de devastatoare"....Normal,la ce adversari a avut sigur ca nu si-a inchipuit ce-l asteapta
Bute a fost victima staffului lui. Se stia ca Lucian va respecta exact ce-i spune antrenorul. Si -daca a fost ceva pt a provoca o revansa- blatuirea s-a facut cu antrenorul, care sa-l expuna la lovituri. Impresia lasata de meci este dezastruoasa. Continui sa cred ca Lucian e mai boxer decat Froch. Poate ii lipseste o mai mare incredere in sine si tupeu. Si CLAR NU TREBUIE SA STEA LA BATAIE! Trebuie sa boxeze asa cum stie el. Revansa va dovedi ce si cum. Curaj LUCIAN!
Eu cred cä au vandut meciul , tactica romaneasca de a face bani , vä mai aduceti aminte de meciul de la Bucuresti ? Parcä si el castigase tot pe undeva prin aceasi reprizä iar multi au fost dezamägiti cä trebuie sä meargä prea devreme la culcare ! :)
Ce vrea si pitifelnicu asta, numai de mistouri e bun, vedeta lu peste!
cine mai intelege?oricum toate meciurile lui Bute au fost suspecte.pana acum n-a avut nici un adversar adevarat,si cand l-a avut s-a intamplat ce-am vazut cu toti.intrebarea este:este Bute un campion fabricat de mafia din box?
Froch a luat viagra. N-ati vz ce femeie are ? :)))
greseala lui Bute a fost in repriza a treia cand dupa o lovitura primita, a lasat garda jos, s-a retras pe corzi si l-a provocat pe Froch sa vina sa loveasca....ghinion, Froch l-a ascultat...de atunci incolo Bute a stat numai pe corzi!!! Mai trebuie remarcat ca la finalul meciului Froch spunea ca el era in categorie de cateva luni, pe cand Bute a slabit puternic in ultimele zile, la cantar abia se tinea pe picioare... Nu prea cred ca au vandut meciul, nu poti accepta sa fi umilit in asa hal....daca era un KO cu o lovitura norocoasa, poate mai incapeau discutii....asa....
A fost doar un blat ordinar cum se intampla deseori in lumea boxului. La casele de pariuri din Anglia erau cote de 33 sa castige Froch prin KO in runda 5. Ia sa vedeti la re-match in Canada, Bute o sa fie cotat cu sansa a doua si o sa-l faca KO pe Froch in repriza 5 sau 6.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.