Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
numai un nebun mai credea ca poate sa castige cursa cu 20 de tururi pana la final si cu 21 secunde distanta de locul 1 . nebunul respectiv a fost hamilton ! felicitari si mult succes in continuare !
M-am trezit stai liniștit, în Ungaria pe softuri Verstappen îl bătea pe Hamilton la orice oră, chiar dacă Mercedes-ul este cea mai bună mașină, dar nu pe circuitul ăsta, cel puțin pe softuri și super softuri Red Bull stă cel mai bine în curbe decât orice mașină F1 !
trezeste-te!!! nimeni nu poate tine piept Mercedes-ului
Dacă Verstappen intra la boxe imediat după Hamilton, câștiga cursa fără probleme, îl depășea pe Hamilton de 10 ori dacă era nevoie ! Tâmpiții ăștia de la Ferrari se vede din cosmos că n-au piloți cu bitter în instalație, că dacă ar pune mâna pe olandezul Verstappen să-i pună la dispoziție o mașină competitivă și în același timp i-ar face vânt lui Vettel care a devenit un pilot de duzină care nu ține ritmul, 10 ani de-acu încolo italienii și-ar asigura supremația în F1 !
greșeala lui Verstappen a fost că n-a intrat la boxe imediat după Hamilton, la începutul ultimei treimi a cursei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.