Comentarii (39)
valihaita
valihaita  •  24 Iunie 2026, 20:14

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Lgbtqia
Lgbtqia  •  24 Iunie 2026, 20:14
Postat de alessyo49 pe 24 Iunie 2026, 19:38

Catocule, poate erai credibil daca aveai aceeași atitudine contra sportivilor americani si israelieni....altfel este doar un gest de servilism, plin de ipocrizie!

Mama Rusia te așteaptă cu bratele deschise. Hai, fuga!

Razvan
Razvan  •  24 Iunie 2026, 19:57

el stie ca face gargara ca sa iasa in evidenta,se pise toti pe el,asta i sluga din nastere nu i barbat de stat

Baphomet707
Baphomet707  •  24 Iunie 2026, 19:50
Postat de Dumitru_C pe 24 Iunie 2026, 18:40

La cât de demagog e acest individ, e clar ca vrea sa facă scandal să abată atentia de la neputințele locale. Clujul nu e spectaculos. Am fost in luna mai pentru trei zile, dar m-am convins. Niste strazi vopsite, niste trotuare si cam atât. Minusuri: trafic mult mai greu decat in Capitală, restaurante proaste și nejustificat de scumpe (am aflat ca localnicii nu le frecventează). Unde e calitatea vieții atât de trâmbițată de acest edil?

Boc stia perfect dinainte ca exista aceasta posibilitate. Ce face acum e ipocrizie si foame de capital politic. Dar Clujul e foarte frumos si ar fi si mai frumos daca nu ar fi atatea “vinituri” prin el. Vinituri care, evident ajung la Cluj tocmai pentru ca nu e interesant…ahaa, is acri strugurii…

alessyo49
alessyo49  •  24 Iunie 2026, 19:38

Catocule, poate erai credibil daca aveai aceeași atitudine contra sportivilor americani si israelieni....altfel este doar un gest de servilism, plin de ipocrizie!

S0s0
S0s0  •  24 Iunie 2026, 19:37

Excelent, felicitări pentru luarea de poziție! Federațiile cărora le plac criminalii de război pot să și-i ia acasă, nu să le impună prezența în orașe ok.

22robert03
22robert03  •  24 Iunie 2026, 19:32

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Sportfans
Sportfans  •  24 Iunie 2026, 19:25
Postat de cirus11 pe 24 Iunie 2026, 19:09

Wow, nu ma asteptam la asa verticalitate de la Boc, sincer wow. Are perfecta dreptate.. As fi vrut sa vad un boicot generalizat in sporturile astea, judo, lupte al tarilor europene impotriva conducerilor care au permis asa ceva (care de multe ori sunt complet controlate de rusi direct sau prin interpusi... oricine le urmareste stie ce avantajati erau rusii la toate jurizarile in anii de dinainte); doar ca nu au tupeu. Ei uite ca Boc a avut curajul sa spuna asta desi stie cati rusofili avem prin tara...

Și mă rog ce are sportul cu prefectura ? Oricum plantația de banani de la Cluj are ochii căprui cam supradimensionati !

Erji_Manastur
Erji_Manastur  •  24 Iunie 2026, 19:22

nu-s de acord moka ;-)

Geogy
Geogy  •  24 Iunie 2026, 19:19

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează