Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Miorita , normal un machedon .Noroc ca Ryde , suedez , nu a citit minunata noastra balada
Pentru banii care se "invart" in handbal e o suma ok. Daca o sa comparam merele cu perele normal ca ni se pare infim.
tu inca nu ai aflat ca presedintele e strain....si la propriu si la figurat...hahahahaha
si la conducerea tarii ne trebuie un strain caci romanii sunt VARZA nu stiu decat sa FURE si se declara NATIONALISTI ! NU NE VINDEM TARA NE O FURAM NOI SINGURI DACA NE CONDUC STRAINII NU MAI PUTEM FURA!
7000 de coco lua Tanase la un meci mai putin reusit :) le dai asa la fete ? ma abtin de la alte cuvinte ca sa nu mi se stearga mesajul :) Craciun fericit !
Si fara acel gol valabil Romania putea castiga in timpul regulamentar cu putina sansa. La fel cum putea pierde in sferturi dupa acel 7m ratat in ultima secunda. Arbitrul face parte(pana la urma) din joc.
Sunt unii care au luat Cupa Campionilor cu Steaua si au sfarsit sau sfarsesc tragic.
... te-ai gandit ca marii sposori ai federatiei internationale de handbal sunt din norvegia ? orice echipa mai putin cele nordice vor fi cu sansa a doua, poate doar rusia si brazilia, dar in europa :( ...
Nedreptatea cea mai mare e ca nu permite legea (hotilor) pensii viagere.........Cand vezi hotii umflati si bogati care ne comduc iti vine rau. pacat.; fetele merita pensie viagera !!! se aude ?
Deci ai mai mult decat dreptate
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.