malasuerte  •  17 Ianuarie 2011, 15:10

cam slabuta cronica, se putea mai bine Hai baietii!

sile72
sile72  •  17 Ianuarie 2011, 13:37

Domnule stanga era vorba ca SANIA nu este pregatit fizic.dar acesti handbalisti care joaca numai o repriza sant pregatiti de dumneavoastra pe la panduri si tot nu sant pregatiti fizic cum va laudati inainte de cm .asa ca puteati ca gest sa il luati si la SANIA LA CM sau va loveati in propriu orgliucare nu il aveti .SPER SA PIERDETI TOATE MECIURILE LA CM .BAFTA

cristichisu
cristichisu  •  17 Ianuarie 2011, 11:39

Faceti doua echipe de acelasi calibru si in a doua repriza bagati-o pe a doua ca sa rezistam cu brio. Bagati spartanii!!! Solutia e simpla 2 echipe ale ROmaniei aspre de tot :))))

diss
diss  •  17 Ianuarie 2011, 04:38

QED! Adica ce era de demonstrat s-a demonstrat! Am semnalat si dupa meciul cu croatii ca nu il inteleg pe Stanga care dadea pe afara de bucurie de ziceai ca noi am castigat la sase goluri diferenta! Sa fim sinceri nu avem decat 3-4 jucatori bunicei restul sunt de pluton si nu avem cum sa emitem prea mari pretentii ,de aceea m-am distrat teribil cand i-am vazut pe jucatori declarand la plecare ca se gandesc chiar la o medalie! Mai multa modestie n-ar strica!

inima_de_caine
inima_de_caine  •  17 Ianuarie 2011, 03:26

Mi-e greu să-mi dau seama dacă e vorba de inconstanţă tipic românească sau de alternanţa de relaxare vs. concentrare la mult mai titraţii noştri adversari... Numai prin una din aceste două variante (sau poate ambele la un loc) se poate explica baleiajul de scor de la 12-8 pt România la 13-12 pt Danemarca în doar 5-6 minute. În rest, repriza a doua confirmă (ca în jocul cu Croaţia) că nu avem lot nici de un meci întreg, darmite de un turneu!