Daca stiti ce gest face Cena nici n-ati avea voie pe site-ul asta..pt ca acest site e pt oameni inteligenti care iubesc handbalul.Intamplator Jurca este un mare iubitor de NBA iar acest gest care-l face este un gest folosit de nimeni altul decat LeBron James!!Mai aveti ceva de comentat si la adresa celui mai mare baschetbalist al momentului??Si daca Jurca vrea sa devina un lider ca James poate sa-i copieze si gesturile pe langa energia si atitudinea lui!!

•  19 Ianuarie 2009, 17:15

Pur si simplu mi s-a facut sila de ce vad acum,sunt penibili;daca nici cu Argentina,atunci chiar ca am ajuns la fundul sacului si,datoria,acestu Gatu,care ,cu tot ce a facut in trecut,e un spagar;alo,baietii,luati aminte de la fete,cred cca unul ca Tadici,e bun, sa va f..e in gura ,ca numai de frica jucati,sunteti jalnici!

•  19 Ianuarie 2009, 17:07

Romania a trait cu iluzia ca va spulbera Ungaria. Ce a dus la diferenta de 6 goluri in favoarea echipei noastre? Evolutia magistrala a lui Stanescu si evolutia CATASTROFALA a portarului maghiar, care n-a scos aproape nimic in primele 40 minute! Apoi s-a schimbat foaia. Maghiarul a scos aproape tot, iar noi am preferat sa ne jucam rolul de victime. Ca intotdeauna.

•  19 Ianuarie 2009, 14:33

sarbii au avut si 8 goluri in fata Danemarcei (22-16 la pauza), au condus pana in ultimul minut de joc , au luat 2 goluti in min 60 si au pierdut; Rusia a condus Polonia de la inceput (6-1 in primele minute) si pana aproape de final, polonezii au invins cu 24-22.Dupa cum se vede nu suntem singurii care ne zgariem pe fata, au patit-o altii mai rau in aceasta etapa cu nr 2

•  19 Ianuarie 2009, 13:53

Am pierdut! Felicitari invingatorilor care au in lot si rugbisti pentru ca asa se joaca azi. Dar cum nu poti sa nu-ti tresara inima atunci cand vezi "dubla aeriana" cu care Romania se distanta la 4 goluri in finalul primei reprize.Au facut asa ceva fotbalistii in meciul cu Olanda de la CE?

•  19 Ianuarie 2009, 12:05

rares jurca este un jucator de mare valoare dar are inconstanta. hai romania

•  19 Ianuarie 2009, 11:54

sunteti niste retardati. daca nu aveti snaga de invingatori apucati-va de batut cuie si nu mai spurcati acest sport la care Romania a fost cineva si a avut JUCATORI DE HANDBAL. hai baieti, retrageti-va din handbal.

•  19 Ianuarie 2009, 11:47

Mai terminati cu vaicareala! In loc sa felicitati echipa pentru jocul bun prestat. Cele sase goluri s-au datorat si jocului mai slab al ungurilor, nu-i asa? Iar sarbii au pierdut la un gol cu danezii dupa ce au condus la pauza cu sase, iar in min. 41 cu 7! Nu-i o raritate astazi in handbalul mondial. Trebuie batuta Argentina si Slovacia si se poate. Succes!

•  19 Ianuarie 2009, 11:46

Sa uite meciul de ieri. Bafta baieti cu Argentina!

•  19 Ianuarie 2009, 11:25

NUMAI ROMANII AU EXPERIENTA DE A PIERDE,DUPA CE CONDUC CU MULTE GOLURI PE PARCURSUL MEiIULUI.....VEZI SI MECIUL STEAUA PORTLAND SAN ANTONIO,DIN UCL....LA FOTBAL STEAUA-BORO.....ROMANII SUNT NISTE MAESTRII,LA CAPITOLUL MENTALITATE....le este frica de succes.....