Alte știri din fotbal
S-a trezit Dinamo! „Câinii” transferă și un portar cu 15 meciuri în Ligue 1
0
Filipe Coelho a făcut bilanțul după amicalul cu Sabah
0
S-a aflat acum: pe cine voia să aducă Kopic la Dinamo » Transfer picat după instalarea lui Nuno Campos
0
MM Stoica salută inițiativa lui Răzvan Burleanu: „Dacă se va opera această modificare de regulament...”
0
Știri din fotbal internațional
Cehia - Mexic și Africa de Sud - Coreea de Sud, meciurile decisive din Grupa A de la Campionatul Mondial
0
Brazilia a demolat Scoția, la revenirea lui Neymar! Show Vinicius la Miami + Maroc, victorie cu peripeții cu Haiti
0
Petrecere balcanică în SUA » Fanii Bosniei au invadat impresionantul stadion din Seattle și au făcut un adevărat spectacol
0
Rețineți numele! Starul de 18 ani a intrat istant în istorie: peste Mbappe, Messi și Yamal » Toamna trecută înfrunta România!
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Cum trăiește o tânără avocată într-o garsonieră de 10 metri pătrați, la ...
Libertatea
Secretul bine păzit al regimului Ceaușescu: accidentul care a afectat-o ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
BNR pune în circulație noi bancnote în România. Ce se schimbă pe banii care ...
Libertatea
Comentariile dvs la toate articolele domnului Pruna confirma ca ati facut o obsesie, devenid un hater neobosit al acestuia. In timp ce el scrie la vedere, asumandu-si si ura dvs, prin tot ceea ce scrie, dvs va ascundeti sub indicativul "adrian7". Am observat ca, comentariile dvs sunt, de regula, moderate de GSP din cauza limbajului. Altfel, ...Digi a sponsorizat in trecut echipa de handbal Oltchim si in prezent probabil datorita intereselor economice private Digi sponsorizeaza echipe din fotbal. Ce legatura are Pruna cu sponsorizarile Digi ? ... sau sedintele de redactie cu acest subiect ? ... aruncati cu rautati si mizerii din "pasiunea" plina de ura ... decat sa va ascundeti in spatele tastaturii, luati legatura cu Pruna si rezolvati-va frustrarile, la vedere ... domule "adrian7".
Ca de obicei cabotin până la Dumnezeu cu popas pentru a reface „nasul” de Pinochio... 1. Domnul Prună a împărțit până de curând primarii în buni și răi așa că rămâne demagog și pe zi și pe noapte 2.Domnul Prună face parte dintre cei care au beneficiat de aceste fonduri în toată activitatea sa...PR-ul făcut unor echipe, unor antrenori sau sportivi nu a fost gratuit 3. Când îl vedeți pe domnul Prună întrebați-l de ce compania unde lucrează, care deține 80 la sută din piața de cablu din România nu sponsorizează NICI O ECHIPA din România și o face în alte țări...De ce nu este atât de virulent domnul Prună la ședințele de redacție, căci este de zeci de ani la acea televiziune de sxport și să întrebe „de ce nu dați domnule bani în sporturile de echipă din România căci patronul este român”...așa în spatele tastaturii nu este nicio diferență între microbist și specialist, între *** și intelectual...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ca de obicei cabotin până la Dumnezeu cu popas pentru a reface „nasul” de Pinochio... 1. Domnul Prună a împărțit până de curând primarii în buni și răi așa că rămâne demagog și pe zi și pe noapte 2.Domnul Prună face parte dintre cei care au beneficiat de aceste fonduri în toată activitatea sa...PR-ul făcut unor echipe, unor antrenori sau sportivi nu a fost gratuit 3. Când îl vedeți pe domnul Prună întrebați-l de ce compania unde lucrează, care deține 80 la sută din piața de cablu din România nu sponsorizează NICI O ECHIPA din România și o face în alte țări...De ce nu este atât de virulent domnul Prună la ședințele de redacție, căci este de zeci de ani la acea televiziune de sxport și să întrebe „de ce nu dați domnule bani în sporturile de echipă din România căci patronul este român”...așa în spatele tastaturii nu este nicio diferență între microbist și specialist, între *** și intelectual...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Limitate salariile la 1000 euro din bani publici și restul până la infinit din bani privați. Simplu. legea sponsorizării atractivă și atunci vom putea vorbi de rezultate. Până atunci e pierdere și grandomania primarului că face. Dar asta nu e treaba lui. Cetățenii nu au vota primarul să finanțeze cu nesimțire sportul. El a fost votat să administreze o localitate.
Dacă sportul ăsta ar fi cu adevărat un sport important, s-ar bate privații să cumpere echipe. În realitate campionatul românesc e pe perfuzii de ani buni, echipele trăiesc doar din banii municipalităților, bani de străzi și spitale.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.