Știri din fotbal internațional
Acasă la J.R. Ewing, capul răutăților din serialul Dallas: cum e în realitate ferma Southfork, locul unde s-a născut capitalismul românesc
0
Se înmulțesc criticile la adresa lui Neymar: „Nu înțeleg cum a putut fi convocat”
0
Noul atacant al lui Carlo Ancelotti e pe val la Mondial » Ce înseamnă bucuria de după gol a atacantului brazilian
0
Schimbă FIFA stadionul finalei? » Deschamps, Vinicius și Rabiot, extrem de nemulțumiți
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
„Nicușor Dan pare preluat pas cu pas”. Ludovic Orban, avertisment dur ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Explozie uriașă la cel mai mare centru de gaze naturale lichefiate din ...
Libertatea
asta este politica csm-ului(adica a specialistului luca)au adus jucatoare la final de cariera(eu ma asteptam si la lekic sa plece)mutenegrencele nu uita de unde au plecat si clubul unde sau format (bulatovic a venit si ea de anul trecut)cred ca daca ar aduce jucatoare romance din campionat ar iesi mult mai bine financiar si ar da bine si la imaginea clubului
O vorba din batrani spune ca "cimitirele sunt pline de oameni de neinlocuit" prin urmare sunt sigur ca viata pt CSM va merge inainte si dupa plecarea celor doua. De altfel CSM practic la ora asta sta intr-o singura jucatoare. Cum aceasta este accidentata pana in sezonul urmator cele valide au posibilitatea sa ne arate ca se pot descurca cel putin la fel de bine si fara CR8. Succes!
Mehmedovic se poate spune ca este o pierdere, o profesionista desavarsita dar care nu este la cel mai inalt nivel, insa Radicevic nu a confirmat, din punctul meu de vedere, plus ca este la o varsta apropiata de retragere. CSM-ul daca tot cumpara, mai bine s-ar uita la Anna Vyakhireva, ca extrema dreapta, actuala la Rostov Don, o bijuterie de 23 de ani!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.