Alte știri din fotbal
Armstrong și Stoinov au luat pulsul noului Dinamo: „Acesta este obiectivul nostru în acest sezon”
0
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
4
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
2
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Știri din fotbal internațional
Universitatea Craiova - Vitebsk » Oltenii sunt cu un pas în turul 2 al UCL! Echipele probabile
0
De la Fuente îi răspunde lui Deschamps și spune pe cine vrea în finala Mondialului: „Toți căutăm scuze”
0
Thomas Tuchel a avut conferința de presă la pauza semifinalei Franța - Spania: „Extraordinar!”
0
Spania, la 90 de minute de două recorduri istorice!
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
In curand va pleca ciuma roise de la guvernare si va veni ciuma portocalie, alta Marie in alta palarie. Am mai trait astfel de schimbari politice, pleaca hotii si vin hotii. In locul madamei fosta atleta de renume, va veni o alta fosta stea a sportului, la fel de habarnista, care va continua sa toace banul public. Nimic nou sub soare.
Citesc si nu-mi vine sa cred! Mai intai numele celor din varful administrativ al clubului: Marasaescu, Halaicu, Petrache! Nu va sunt cunoscute din viata politica? Apoi, salariile! Ba, voi va bateti joc de noi? D-na Szabo, ai picat intr-o hazna! Cu voie sau fara!
distractie pe ban public
Szabo e o doar marionetă habarnistă cu lacune mari în orice ! Asta s-a și vrut : *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.