Alte știri din fotbal
Cum vede Ionuț Rada meciul de titlul dintre Universitatea Craiova și U Cluj
0
Csikszereda – FC Botoșani » Meciul care deschide ultima etapă din play-out. Echipele de start
0
Gigi Nețoiu a numit „singurele trei cluburi stabile financiar” în Superligă
1
Eddy Gnahore dă speranțe fanilor lui Dinamo: „Trebuie să ne punem de acord! Sunt o persoană loială”
0
Știri din fotbal internațional
Legenda lui Manchester United cere transferul lui Cole Palmer: „Nu poți depinde doar de Bruno Fernandes!”
0
Gol anulat în Chelsea - Manchester City, în finala Cupei Angliei
0
Dramatism total în „finala” campionatului din Scoția » Un gol validat după intervenția VAR a spulberat visul revelației sezonului
1
Chivu i-a prezentat scuze în meciul care i-a adus titlul lui Inter! » Cum se poate revanșa față de jucătorul frustrat
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
Eu as merge pe Neagu - Gullden - Kurtovic ca cea mai buna linie de 9 m, dar e mai complet lotul de acum pentru ca ai si schimburi foarte bune pe toate posturile, sigurul post pe care sta rau CSM-ul e extrema stanga pana vine Friis, era si mai bine daca o semnau si pe Kristina Jorgensen, insa ea a ales banii Gyor-ului....
"O jucatoare de la o echipa de locur 3-4 din Danemarca"???? Tu chiar ca nu prea ai treaba cu handbalul, stii cine e Emma Friis?? E cea mai buna extrema stanga din lume, titulara in nationala Danemarcei si premiata de EHF in vara, poti sa te uiti pe Youtube la premiere, All Star Team se numeste.
Cine si ce a cumparat ma? :))))
CSM continua sa faca o adevarata colectie de jucatoare-trofeu! Pe cand si una de rezultate pozitive???
...si totuși de ce au adus-o ? Nu au luat extrema Rapidului ?
Ingstad nu e pivot? .. Flippes si Kobylinska nu sunt jucatoare de mana stanga? Adevarul este ca CSM are cea mai competitiva echipa din istoria CSMului, poate doar Lekici Neagu Mork sa fii fost peste, dar nu au apucat sa joce impreuna.
Și un antrenor pe când? Frate ați distrus echipa pe bani publici.. Acest antrenor trebuie sa plece imediat dacă se vrea ce vrea, și umblat mult la psihicul fetelor. Am văzut ca cele care pleacă, chiar fac ceva bun afara, în România nu sunt bune. Eu compar situația de la CSM București cu ce este la Craiova. Vedete de hârtie, dsr mentalitate și tehnică deloc. Aducem jucătoare pe bani mulți, dar nu aducem pe cineva sa le antreneze. Vasile a avut șansa lui, bai altcineva la rând. În 3uropa este foarte greu sa mai jucam din grupe dacă nu aduci un antrenor care poate schimba ceva din mers
transfer bun ? o jucatoare de la o echipa de locul 3-4 in danemarca zici tu ca e tranfer bun ? iar cu adi vasile stai linistit ca acolo moare , este sustinut politic ! ai sa vezi ca nici in acest an echipa cu cel mai mare buget din handbalul mondial , nu se vor califica in F4 ,si tot nu va fi schimbat . daca a facut egal cu amaratele din ungaria si tot acolo este atunci sa ne obisnuim cu ideea.
In loc a aducă un inter de mână stânga, ei transfera extreme!?.... Nu au pivot și nici 9 m competitiv!! Bine că aduc jucătoare străine fără număr!!
DJ Vasile nu este antrenor pentru acest nivel . La nivel de cluburi poate antrena pe Posta Calnau iar la nivel de nationala se poate duce in Bulgaria ca oricum acolo handbalul este un subiect Tabu. La ce lot are CSM Bucuresti an de an ar trebui sa joace in Final 4 și din când în când ar mai și câștiga competiția dar nu cu DJ Vasile ca " antrenor ".
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.