Andrei Preda  •  04 Aprilie 2021, 03:07

Ca sa vezi minune ,:tigroaicele vor fi doar o turma derutata de mielusele care va pierde glorios la 8 goluriiiii !!

1037972906348855
Emilian Albu  •  03 Aprilie 2021, 18:52

Multumita lui NEAGU avansul de 8 goluri de la pauza ramane de 5 goluri. Nu este posibil ca din 14 suturi sa marchezi de 3 ori si din 3 aruncari de la 7 matri sa marchezi de 2 ori. Noroc cu GRUBISICI si LAZOVICI. Bune si extremele MOISA si DEMBELE si pivotii (CILICI si PINTEA). Barzaliu excelenta in prima repriza si catastrofala in repriza a doua. GRUBISIC a fost MVP jocului. Daca la Moscova GRUBISICI prinde o zi buna CSM se califica.

1735457746481229
Alexandru Nica  •  03 Aprilie 2021, 19:34

De când a venit Neagu la CSM jocul este obositor, se abuzează cu acțiunile ei individuale.

fibra
fibra  •  03 Aprilie 2021, 18:41

5 goluri difernta inseamna o victorie in handbal,nicdecum impresionanta.In 10 minute te pot rezolva niste arbitri dedicati la meciul retur cu eliminari si cativa de 7 m. Oricum felicitari si bafta!

861553623922104
Gigel Borcanel  •  03 Aprilie 2021, 18:29
Postat de cirus11 pe 03 Aprilie 2021, 18:21

Cum sa-ti bati joc de un avans linistitor pt retur...

Cu 8 goluri în față aveau șanse, așa va fi foarte greu.

viorelpreda
viorelpreda  •  04 Aprilie 2021, 12:18
Postat de Andrei Preda pe 04 Aprilie 2021, 03:07

Sper sa fii multumit si cu o infrangere la patru goluri.

kyil
kyil  •  03 Aprilie 2021, 23:20

Au ratat o sansa unica sa bata la diferenta de cel putin 9 goluri. Si Cristina ratat mult la 27-19. Acolo daca reiseam desprinderea si Cvjici nu lua eliminarea ,aveam sanse sa ne desprindem decisiv. Asa,se joaca ,la.Moscova ,cu spectatori. Cel mai teribil scenariu.

sibman
sibman  •  03 Aprilie 2021, 23:04

Urias? La 5 goluri? Urias ar fi fost la 9 goluri cat aveau la un moment dat. Eu zic ca CSM o sa aiba probleme serioase in Rusia. 5 goluri sunt insuficiente si unde mai pui ca alea au dat si 27 goluri in deplasare.

lupu68
lupu68  •  03 Aprilie 2021, 21:27

Urias?!! Poate doar semnificativ sau important. An avut noroc de TSKA, ca a avut doua maini moarte si respectiv semi-moarte, Sedoykina si Ilina. Dar acest lucru poate sa nu mai fie valabil si la retur. Klikovac, senzationala in acest meci. Neagu, joc modest. Hai, Cristina, uita de Tokio, nu are rost sa te mai framanti atat. Ce a fost a fost! Hai, fetele, cu voi, Bucurestiul in Final Four din nou!

908074729289300
Radulescu Aurel  •  03 Aprilie 2021, 19:57

Pas urias ?? Nu prea cred,dupa cum am jucat in a doua repriza,chiar nu cred in calificare.Neagu stearsa,Pintea slabuta,noroc cu Lazovici,Dragana si Grubi.Rusoaicele in repriza secunda au aratat potential si forta. Daca reuseam sa fim la 7-8 goluri erau sperante mari,5 goluri nu e mare avantaj.