Alte știri din fotbal
Csikszereda a pierdut amicalul în fața nou-promovatei din Cehia
0
Ricardo Sousa s-a decis » Ultimele detalii după cantonamentul din Polonia al celor de la Petrolul
0
Mihai Stoica susține că luni va avea loc prezentarea celor doi fotbaliști la FCSB
3
Rezultatul obținut de CFR Cluj în cel de-al doilea amical al verii
0
Știri din fotbal internațional
Imaginile care l-au transformat pe Mbappe în „inamicul numărul 1” în Paraguay! Ce s-a întâmplat după fluierul final
0
Marea favorită Franța s-a chinuit teribil cu Paraguay: un penalty a făcut diferența! Cine îl așteaptă pe Mbappe în sferturile de finală
2
Harry Kane, la 40 de ani de la „Mâna lui Dumnezeu”: „Acum e momentul”
0
Kylian Mbappe l-a egalat pe Didier Deschamps
0
Lifestyle
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
6
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Donald Trump, „șocat” de faptul că zeci de milioane de iranieni îl plâng pe ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Chris Caffery, chitaristul trupei americane Savatage: „Sunt foarte puține ...
Libertatea
CSM Bucuresti este o "poveste" cu final dezastruos asteptat, clubul este condus de szabo gabriela , mare "manager"(timpul trece, leafa merge), si "patronat" de gabriela vranceanu firea pandele (o fi auzit de salariu acordat pe criterii de performanta) ; in aceste conditii va mira rezultatul ?
corect,e vorba de facilitatile sponzorizarii,aici e problema,dar nu este interes,interesul este sa se mentina starea asta fiindca bugetele primariilor sunt devalizate dupa lozina,,noua ne pasa de sport,,,In mama handbalului scandinavia ESTE INTERZISA SUSTINEREA ECHIPELOR DE STAT(primarii) dar asta nu inseamna ca norvegia nu e unde e(cu toate ca handbalistele mai valoroase merg in europa acum tocmai din motivul asta,salarii mai mari)
In timp ce FC fcsb ... Nu! :-)))))
despre cele 2 miliarde (2 mii de milioane) de dolaroi americani, returnati la patria care i-a tiparit in schimbul unor rachete ruginite, despre asta nicio intrebare, nu? pentru asa ceva s-au gasit bani (platiti pe loc), n-a iesit nimeni la demonstratii, ziaristii tac malc, de frica sa nu fie scosi de la invitatie pe 4 iulie, nu?
Asta e problema cu echipele astea "bugetare" sunt pur si simplu la capcriciul primarilor, consilierilor judeteni etc, etc. Imi sareau oamenii in cap cand ziceam ca sunt cluburi fara istorie, fara fani, fara nimic.... ca vai, nu, ce super echipa este CSM, cata lume merge la meciuri... daca maine Firea decide sa inchida si handbalul o sa iasa cineva cu pancarte in fata primariei??? nu. Zeci de milioane de euro aruncati la gunoi...
La volei se *** mai greu
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O zici de parca firea ar fi de la usr nu de la *** *** psd.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Foarte bine! Duamna primarita sa investeasca banii in vouchere de biciclete pentru hipsterimea userista.
Trebuie mentionat un aspect foarte important: exista fotbal si restul sporturilor. Becali face bani din fotbal, pe cind in celelate sporturi daca sponsorizezi sunt bani cheltuiti fara a cistiga ceva. Avind si facilitati pentru sponsorizare egale cu zero mediul privat nu este interesat sa sponsorizeze ca nu au nici un beneficiu. Mai adauga in ecuatie si managerii total incompetenti in marea majoritate a cluburilor si sporturilor care habar nu au ce sa ofere unor eventuali sponsori si ai imaginea completa a dezastrului.
Khal, prostalaul gigist...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.