Comentarii (14)
neanicu86
neanicu86  •  02 Aprilie 2012, 10:44

13-17 la pauza. Nu e primu articol in care nu stiti scorul la pauza. Voi unde naiba ati fost?

toml
toml  •  01 Aprilie 2012, 22:57

Felicitari ! nu va lasati pe spate ca mai e mult pina unde vreti(/ vrem) a ajunge . Meciul de astazi afost doar un pas (greu).

gabrielaj
gabrielaj  •  01 Aprilie 2012, 22:46
Postat de ceaiuri pe 01 Aprilie 2012, 22:28

sanatate grabnica pt ca e pacat sa ratezi..bairamul

multumesc frumos.hai oltchimul inca o data ca nu strica:):)

taradacilor
taradacilor  •  01 Aprilie 2012, 22:38

Cum sa nu te faca aceste fete mandru ca esti roman . Au fost fantastice, ce meci nebun ... tot respectul pentru ceea ce se face la Valcea cu aceasta echipa .

ceaiuri
ceaiuri  •  01 Aprilie 2012, 22:28
Postat de gabrielaj pe 01 Aprilie 2012, 22:20

astept returul :) :):)din pacate sunt pe antibiotice is cam bolnava da in retur de castiga recuperez.

Postat de gabrielaj pe 01 Aprilie 2012, 21:28

am vazut pe digi ce a zis voinea, ca s-a simtit rau in a 2 repriza, i-a scazut glicemia si a avut nevoie de zahar,eu vreau sa vad in reluare azi meciul ca ceea ce s-a intamplat in a 2 repriza nu e de domeniul naturalului- gyor parea blocata,luminita respingea tot ce mergea spre poarta,apararea bloca jucatoarele,le furau mingele de sub nas si dadeau gol .s-a repetat de nu stiu cate ori treaba asta era ceva senzational.ce resurse are echipa asta extraordinar.ne-am bucurat din suflet e o victorie senzationala a romaniei si asta ne bucura enorm, au mers umilite unguroaicele acasa si asta datorita unui joc perfect al felelor.sincere felicitari pt victorie. doamne ajuta-ne si in retur.

gabrielaj
gabrielaj  •  01 Aprilie 2012, 21:28

ceaiuri
ceaiuri  •  01 Aprilie 2012, 21:15

sa incercam sa descifram si jocul vecinelor(favorite incontestabil dar...)prima si ultima gresala(fatala) a fost ca sau vazut favorite(aveau exemplu jocului mai putin reusit de noi in grupe ,infrangerea de acasa cu bud,egalul in franta)numai asa se explica alcatuirea formatiei(amorim ,lekici,gorbicz toate trei cand pana acum una era mereu rezerva si juca hornyak sau in cel mai rau caz gross dar..pauza)una atipica...la sfarsit a intrat si hornyak si s-a vazut imediat pe tabela(de la 6goluri am ajuns la 4)dar asta e..fiecare pasare pe glasul ei piere...

ceaiuri
ceaiuri  •  01 Aprilie 2012, 20:18

fetele ar putea fi "acuzate"de tentativa de"asasinat"in direct(la box antrenorul arunca..prosopul,vecinele au fost numarate in..picioare)lasand gluma la o parte un asemenea meci se uita greu(avem un avantaj ca nu jucam la gyor acolo era o atmosfera incendiara) la vezsprem arena vecinele au mai pierdut o..finala(cu viborg daca nu ma insel dupa o victorie in danemarca)cred ca deja gyorul are un complex fata de noi