Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Englezii și-au cumpărat masă de biliard de la o bunică » „Era moștenire de familie, dar luăm bilete cu banii ăia!”
0
Pierdere grea pentru nemți! Schlotterbeck, Mondial încheiat
0
Edward Iordănescu îi pune în așteptare pe greci!
0
Franța - Irak, în grupa I de la Campionatul Mondial » Echipele probabile + cote
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
George Simion, ultimatum pentru Adrian Veștea: „Te așteptăm până la 20.00 ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Evaluarea Națională 2026 la Română. Servere blocate, haos în școli: „Te las ...
Libertatea
cind o sa fiti voi in teren atunci sa vb. nu ma criticati fetele si nici antrenoarea . BRAVO FETELOR TINETI-O TOT ASA
Cristina neagu iar a fost cea mai buna chiar si fara patricia vizitiu fetele au reusit sa bata Akaba Bera Bera sa vazut ca fetele de la brasov au fost a doua oara pregatite
suntetzi praf, bai brasovenilor !! sunteti varza ! v-a batut akaba bera-bera !!! bera-bera !!! cum ati putut sa pierdeti cu akaba bera-bera ??? Si cand ma gandesc ca radeati de Valcea cand pierdea la finalista CL Lada Togliati !! V-A BATUT AKABA BERA-BERA !!!!! INCREDIBIL !!!!!!
Infrangerea s-a datorat arbitrelor suedeze,care au eliminat "intr-o veselie" de laRulmentul si au dat vreo4 de 7m. pe fortari in atac.La fel de adevarat e ca cele 2 portarite ale noastre au facut minuni.M Tarca agresit si ea,mergand doar pe aparare avansata,pacalita des,in atac azi am fost slabuti. Desi pare usor,returul va fi greu, spanioloaicele,s-au mai calificat,batand in deplasare in Danemarca. Totusi avem prima sansa.S-a cunoscut lipsa lui Vizitiu-indispensabila,de neinlocuit.P
rectificare: le-au citit, au gasit antidotul
mariana tarca spunea inaintea meciului ca a vazut vreo 6 casete cu spanionele dar eu cred ca ibericele le-a citit mai bine pe brasovence propunandu-le o aparare avansata la care de putine ori( in jocul 6-6) ale noastre a gasit antidotul. poate daca jucau mai mult cu barcan?inca un aspect :transmisia a fost sub orice critica. nici la europene sau mondiale unde sunt exista peluze nu am vazut o asemenea televizare. oricum spaniolele sunt de batut de la 5-6 goluri in sus desi brasovul a jucat slab
felicitari ambelor echipe ne vom califica in finala in retur rulmentul va bate si se va califica
cam la fel le-au batut si pe daneze.le-au distrus jocul la 9m.problema e ca am pierdut de tot partea dreapta(vizitiu si sun hee).e grav!bafta in retur !!
Final --- RK Podravka Vegeta (CRO) - Larvik HK (NOR) 29-27 (14-17)
toata ziua numai Steaua,unde a urinat Becali si ce-a declarat Radoi dupa 10 min de antrenament....bv fetelor!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.