gabrielaj
gabrielaj  •  03 Octombrie 2011, 18:45

sa ma cac pe capul arbitrului norvegez,ca o tinut cu polonezii,cand era fault inchidea un ochi si lasa jocul mai departe,iar la noi tot timpul flueira ca un nebun ,sper sa piadra restul meciurilor polonezoi ca nu merita sa castige nimik ,ai nostri au fost superiori in joc.rusine hotului de arbitru!!! succes echipei in continuare ...:)

gabryel18
gabryel18  •  02 Octombrie 2011, 10:19

Este inadmisibil ca de la 29-25 min 57 sa primesti 5 goluri fara sa inscrii vreunul in 3 minute. Deageaba ne plangem de arbitraj care intr adevar a fost mizerbail pe final, insa s a vazut ca suntem romani cu mentalitate de 2 lei . in 3 minute...nu ai voie sa le dai adversarilor 5 atacuri...un atac poate fi dus pana la joc pasiv si dureaza cam 40-50 de secunde.....atacul nostru.....cu 3 astfel de atacuri luam minim 2 minute....plus cateva 9 m pe atacurile lor si 3 minute treceau fara sa fi primit mai mult de 3 goluri....dar asta e mentalitatea noastra....pacat....s au bucurat prea devreme baietii....