Alte știri din fotbal
Florin Prunea anunță dezastrul la o echipă de tradiție: „În 10 zile pune lacătul, dispare cu totul”
0
Ianis Zicu laudă Dinamo înaintea meciului direct: „Este adversarul cel mai complet din Superligă!”
0
Transfer după victoria de azi din Superliga » Au bătut palma și urmează să semneze contractul
0
Alexandru Chipciu, concluzie în lupta pentru play-off, după victoria cu Argeș: „Nu mai sunt de ajuns”
0
Știri din fotbal internațional
Echipele de start în Arsenal - Chelsea » Duel londonez în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
1
Albacete - Barcelona, în sferturile Cupei Regelui » Echipele de start
0
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Italienii de la TuttoMercatoWeb au făcut portretul lui Cristi Chivu, pentru GSP » Ce calități are, dar și ce minus este vizibil: „Îi lipsește asta”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Trei bărbați au fost găsiți împușcați în cap la o cabană păzită cu drone în ...
Libertatea
Am inteles ca la meci intentioneaza sa participe si niste je.gosi de politicieni,presedinti si ministri. Sper sa se gasesca pe acolo niste baieti de cartier care sa-i scuipe de sus pana jos. Ca asta merita.
NU DATI BILETE LA GUVERNANTI SI PARLAMRNTARI.EI SA-SI FACA TREABA INPARLAMENT SI LA GUVERN
ma mir ca nu ti-e jena, domnule gavrilescu sa comentezi atat. ce te face sa crezi ca in bucuresti nu au fost oameni (printre care si eu)..care au trait fiecare meci al fetelor astora la intensitate maxima..asa cum poate la valcea sunt oameni pe care nu i intereseaza si basta..??! e rau ca fetele astea vor avea o sala de 6000 de oameni in spate? sunt romance..cum vine aia.."nu suntem acasa?" nesimtire mai mare n am vazut. si la valcea toata lumea stie cum se dau bilete..asa ca nu va mai
...da, da, adica suporterii ce au stat poate la fiecare meci alaturi de echipa, nu merita sa vada o finala de Liga Campionilor la ei acasa. Paradoxul este ca vor beneficia de spectacol chiar cei care au contribuit la distrugerea sportului romanesc, spectacol ce nici macar nu-i intereseaza, dar deh, da bine sa te tragi in poza cu fetele de la Oltchim. Apropo, nu dati o tura cu avionul prin Rusia, poate, poate...?
hodorogule nu te mai tot lamenta atata!!!in campionat jucati cu 200-300 de suporteri si acu te tot lamentezi.vezi ca ai pierderi de memorie!
Lasand gluma la o parte, ce atata jale cu sala? De atatia ani trebuiau sa faca ceva pana acum nu doar sa planga prin ziare. se joaca la bucuresti tocmai fiindca la vilcea exista o echipa mare, suflete mari dar buzunare preqa stramte si mai deloc initiativa! Legat de bilete...nici n-are rost sa ma agit c-as gasi vreunul, sigur se dau pe invitatii si pe cunostinte
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.