Alte știri din fotbal
Mihai Stoica îi dă replica lui Dică, după răbufnirea de la TV: „Poți să semeni cartofi”
0
FC Argeș - Petrolul, în runda secundă a Superligii » Moldoveanu deschide scorul în minutul 17!
1
Daniel Bîrligea, prima reacție după ce s-a filmat cu logodnica Antonia pe gazonul arenei din Ghencea
1
Concluziile lui Adrian Mihalcea, după UTA - Oțelul 2-2: „Avem o mare problemă”
1
Știri din fotbal internațional
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
1
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
1
Pep Guardiola s-a decis să-și aștepte rândul! » Motivul pentru care ar fi refuzat să preia naționala Italiei
0
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
14
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
puteau sa se zbata putin si sa piarda la o diferenta mai mica,acum e mission impossible sa castige chiar daca in retur joaca acasa.oricum e de apreciat unde au ajuns.
Togliati ramane inca o mare forta a handbalului feminin mondial. nu e rau doar la 6 goluri. se poate remonta la zalau. ar fi o performanta superba. si din nou intrebarea: pe cand 10 sali de handbal in romania, de 5-15.000 de locuri?
Păcat că zălăuancele nu au reuşit să obţină un scor mai strâns, de maximum 3-4 goluri diferenţă. Astfel, în returul de la Oradea, le va fi extrem de greu să surmonteze rezultatul pentru a cuceri trofeul, mai ales că cele 24 de goluri înscrise sunt o zestre aflată la limita dintre prea puţine şi suficiente goluri marcate. În a doua manşă, paradoxal, apărarea va trebui să funcţioneze mult mai bine decât atacul. Va fi greu, dar nu imposibil. Regret nespus că, din cauza situaţiei mele financiare nu prea roze, nu-mi voi putea permite să fiu prezent la meci pentru a le încuraja pe viu, aşa cum am făcut-o în trecut, dar sufletul meu va fi alături de echipă! HAI ZALĂU!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.