Comentarii (12)
andrei_ag
andrei_ag  •  02 Octombrie 2011, 01:03
Postat de nkk9 pe 01 Octombrie 2011, 18:27

Esti mai penibil decat arbitrii.Esti unul dintre foarte multi muisti din Romania care doar critica. De ce sa criticam si sa evidentiem doar lucururile rele?Doar asta stiti... AVEM putine REUSITE SI TALENTE, dar AVEM! De ce sa nu le incurajam?Handbalul e unul.Te-ai uitat macar la meci?Nici nu stii macar cum am jucat.Baietii au fost f determinati si cu o mentalitate care ne lipseste mai mereu.AZI am avut-o!Meritam victoria!Ne-au oprit doar arbitrii aia jegosi si in ultimele 3 minute am pierdut din cauza lor! Daca jucam la fel ca in primele 57 de minute batem HAMBURG la buzau. Respect pentru oamenii care au mers azi in Polonia si au sustinut HCM ! FELICITARI HCM ! FELICITARI OLTCHIM!HAI ROMA

Bolovane, tu nu ai cum sa înţelegi ca e prea puţin important cum au au jucat 55 min., atat timp cat in ultimele 5 au inceput să se ţigănească (vezi piedica lui Stavrositu, de toată jena). A, uitasem ce naţie oropsită suntem. De secole ne fură arbitrii. Alţii sunt de vină, noi niciodată. Ţărani d-ăştia ca tine ne trag in jos. Si va mai şi înmulţiţi, neamuri proaste ce sunteţi!

damaris88
damaris88  •  01 Octombrie 2011, 22:44

rbitrajul a fost penibil pe final dar si echipa noastra are vina ri....nu avea voie sa ajunga la eg de la 3 golutri chiar si cu un om mai putin...daca pastram dif pana la final nu mai conta ce faceau arbirii

alb_rosu_in_vn
alb_rosu_in_vn  •  01 Octombrie 2011, 21:17

Imi pare tare rau de Constanta! Iti vine sa te lasi de sport dupa un asemenea meci. Va fi greu sa uite si sa se remonteze psihic. Arbitrii ne-au furat crunt in ultimele minute, dar si noi le-am dat ocazia sa o faca. Daca o bagam in poarta macar o data la cele 4-5 atacuri, nu mai aveau ce sa ne faca. A semanat mult cu meciul Danemarca-Romania 2-2 din 2003 cand noi am ratat 4-5 ocazii de singuri cu portarul si danezii ne-au egalat in minutul 94. Nu e inca nimic compromis, dar le va fi greu jucatorilor sa uite un asemenea meci, mai ales dupa ce am vazut cum se bucurau la final polonezii. Pacat, o seara trista.