Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, premieră la CFR Cluj: „Am luat multe decizii greșite”
0
Iuliu Mureșan, mesaj exploziv pentru antrenor: „Și-a închis ușa în nas la CFR”
4
Căpitanul din Superliga pleacă! Transfer de 500.000 de euro
3
Cât plătești ca să vezi din balcon Stadionul Steaua? Investiții de milioane de euro în 5.000 de apartamente noi lângă arenă
0
Știri din fotbal internațional
Istvan KOvacs: italienii i-au dat 5! » „Naiv la penalty-ul exclus de UEFA. Eroare gravă, nu e un arbitru de elită!”
0
Continuă duelul între România și Ungaria » Ce se întâmplă acum în clasamentul coeficienților + avantaj uriaș obținut de maghiari
0
Lucrurile sunt tot mai clare » În compania cui a fost surprins Mohamed Salah la Londra
0
Basarab Panduru a criticat decizia luată de Gigi Becali: „Faci asta acum și în aprilie plângi”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
6
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Marina britanică a vânat timp de trei zile un submarin rusesc care a reușit ...
Libertatea
Suporterii olandezi au făcut dezastru în București după meciul ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Ce riscă judecătorul Laurențiu Beșu după ce a devoalat cum sunt scoși ...
Libertatea
Andreea va deveni cel mai bun pivot al Romaniei, are tehnica, are ambitie si colaboreaza excelent cu coechipierele. Daca toate fetele ar avea ambitia ei viitorul handbalului feminin romanesc ar fi asigurat!
daca reuseste sa mai creasca..valoric (greu de crezut,nu face faza de aparare..iar in atac a ratat din pozitii favorabile..Marin mi se pare mult mai mobila)poate prinde o echipa de mijlocul clasamentului..
Este o juc.talentata,fara discutie ,mult peste o alta tanara,Marin cred(mi se pare implinita ,fara ambitie),si daca este dispusa la sacrificiile inaltei performante cred ca va reusi.Dar de aici si pana la interviuri de doi lei dupa un meci-doua e distanta mare.Asa se distrug carierele unor sportivi din ziua de azi ,care oricum inteleg performanta in felul lor(total gresit).Lasati-i in pace(presa) sa realizeze ceva important,ca sportiv,si apoi dati-le laude,dar chiar asa dupa nimic, ce laudati aiurea?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.