Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, decizie radicală: cine e noul căpitan de la Rapid
1
Raportul medico-legal schimbă tot ce se știa! Adevăratul motiv pentru care a murit Radu Mărginean
1
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
19
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
5
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, uimit de un coleg din naționala Angliei: „E ireal. Așa ceva nu e normal”
0
Gianni Infantino susține că Anglia a profitat de criticatele „pauze de hidratare”
0
Scandal la Cupa Mondială » Renunță la națională după eliminarea dramatică
0
Mai întâi s-au luat la harță, apoi au întors senzațional » Romelu Lukaku explică transformarea: „Am avut ouă”
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Kelemen Hunor face o radiografie dură a crizei politice: „Guvernul e varză, ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Trei oameni au murit sufocați în timp ce 1.000.000 de suporteri au ieșit pe ...
Libertatea
Esti monitorizat de politie.
E cea mai buna extrema stanga din ultimii ani, in 2018 a fost desemnata cea mai buna extrema din Liga. Mereu la Mondiale si Europene a fost printre extremele de top. La Martin nu e nimic, ea isi va reveni si va juca bine. Nora a avut o accidentare urata.
SUPER! Să curgă banii de la bugetul Capitalei pe duduile astea transpirate.
Oare va avea aceeasi evolutie ca a lui Nora Mork sau Carmen Martin ? Cat va sta in tribuna ? Cele doua au lasat echipa fara partea dreapta si ne miram de ce nu au evolutii convingatoare cele de la CSM. Daca vrei in primele 4 din Europa trebuie sa ai o echipa echilibrata valoric. La CSM actualmente partea stanga e buna, pivotii sunt buni, portarii sunt buni, partea dreapta lipsa de valori. Daca in o luna cele doua nu se integreaza rapid in echipa, adio careul de asi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.