Alte știri din fotbal
Zile decisive la CFR Cluj » Vin ofertele scrise pentru Louis Munteanu și Emerllahu
0
L-a surclasat! » Derby-ul FCSB - Dinamo versus „Singur acasă”, diferență uriașă de audiențe
4
Câte perechi de ghete au donat în total cei 23.000 de oameni veniți la Craiova - CFR Cluj
0
Raul Rusescu își face deja bagajele pentru America, după vestea primită înainte de Turcia - România: „Nu o să mint”
4
Știri din fotbal internațional
O fetiță din America strânge bani de 2 ani pentru a-l vedea pe Luka Modric
0
Sergio Ramos a refuzat oferta, pleacă și are o țintă clară: „Ultimul meu meci”
0
PSV - Atletico Madrid, un nou duel de gală pentru Dennis Man în Ligă » Echipele probabile
0
De ce primul meci al zilei din Liga Campionilor se dispută la „matineu”
1
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Ce a pățit „justițiarul de Cluj” după ce le-a cerut românilor să iasă în ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Mihai Neșu și sfatul de la Muntele Athos care i-a schimbat radical viața: ...
GSP SPECIAL
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
daca taceai tot..asa ramaneai(neica nimeni..esti postac nou,deci cineva din..familie) in afara de faptul ca ai amintit tot palmaresul..nu zici nimic de jucatoare...la Oltchim intra pe teren cand Galca nu avea chef sa alerge...era mereu rezerva ,la nationala tot asa(ca a fost a 2a jucatoare pe post a fost un avantaj)si daca zici ca a fost o f buna jucatoare de ce nu a mers la Krim(daca nu ma insel nu a stat mai putin de 1 an)iar cand Galca a refuzat nationala normal a venit Manea(alt pivot nu aveai de unde alege)deci stai jos,nota 4,repetent
Sa nu mai ramanem cu nimic, ca asa vrei tu, alogen neaos! =)) In toata istoria ne-am auto-sabotat, de ce ne-am schimba daca vedem ca functioneaza?! :))
A câștigat Liga Campionilor, în 2016, cu CSM, Cupa Cupelor și Supercupa Europei, în 2007, cu Oltchim Medalie de bronz la CM 2015, CE 2010 cu naționala României. Tu cu ce te lauzi in viata asta?
Mda... si norocul tau ca exista internet, ca sa iti poti exprima opiniile inteligente despre altii. A câștigat 12 titluri de campioană: 8 la Vâlcea, 4 la CSM A cucerit Cupa și Supercupa României de câte 4 ori A câștigat Liga Campionilor, în 2016, cu CSM, Cupa Cupelor și Supercupa Europei, în 2007, cu Oltchim Medalie de bronz la CM 2015, CE 2010 cu naționala României
mda...cred ca a fost a doua jucatoare care si-a reziliat contractul la Oltchim(prima care a plecat a fost Galca...si jucau destule jucatoare straine)o jucatoare medie...care se descurca greu pe intermediar in aparare,in Slovenia nu prea a prins echipa(pe acelasi post era o brazilianca cred,care venea dupa o acidentare...dar care facea bine faza de aparare si era mai mult folosita)norocul a fost cu CSM.
N ai fost grozava de loc ca jucătoare la națională, în campionat nu se pune dacă n ai adversare
O fosta mare sportivă, pe care ,din păcate,nu am știut să o apreciem că atare ! Respect Oana!
la noi e cu ban public. E inca lux. Numai ca vin alegeri si continua pandemia. Sa vedeti atunci tigroaicele cum migreaza spre tari mai calde.
Si daca minte, noi tre' s-o credem? Ce articol de drq este asta? Rusine GSP!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.