Alte știri din fotbal
Culise incredibile de la CCA în mazilierea lui Alexandru Deaconu: „Hațegan e zeflemitor, cu aere de superioritate”
0
FCSB plătea 100.000 de euro pe el în 2020, incredibil cu cine a semnat acum: „Tânăr, puternic și determinat”
0
Război total între jucătorii de la FCSB și suporteri » Membrii Peluzei Nord au vrut să le vandalizeze mașinile: „Poate credeți că sunteți vedete. Prea multă aroganță”
0
MM Stoica, atac fără precedent la adresa unui fost conducător din Superliga: „Am mai văzut șmecheriți din ăștia”
0
Știri din fotbal internațional
Revine! Edoardo Bove și-a găsit echipă: „Iubesc provocările” » A primit mesaje și de la Christian Eriksen
0
Sărbătoare la echipa lui Reghecampf pe „stil românesc” » Conducătorul a aruncat cu bani în vestiar
0
Un fost jucător l-a făcut praf pe Antonio Conte: „Avea mereu o față lungă... Probabil că nu făcea sex acasă!”
0
Răzvan Sava, OUT din lotul lui Udinese » Italienii îi anunță revenirea în România!
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Cele 3 cuvinte pe care doctorița găsită moartă în casă le-a scris în ...
Libertatea
victoria ramane victorie..fetele incep sa joace altceva(anul trecut tot asa au mers..sau mai rau,am avut 5 infrangeri acum 4)si noul antrenor poate cristaliza jocul echipei(introducerea lui bazaliu..poate faca ca in urmat meciuri sa avem un nou inter )important e ca jocul echipei sa creasca spre final(majoritatea sunt jucat cu experienta si pot da totul in meciuri cu miza)si sa le revedem poate..iarasi intr-o finala
Trebuie pornit de la ideea ca am pierdut meciul acasă si ca trebuie sa câștigam in Ungaria ,ca altfel va fi greu si ca nimeni nu renunța in aceasta faza . Va fi f.greu mai ales ca am câștigat la 5 goluri prin faptul ca adversarele au jucat ultimele 2 minute cu 5 jucatoare de câmp . Asa ca daca avem valoare ca si jucatoare încă suferim la jocul de echipa si sper sa nu se vadă in rezultat . Nu avem inter dreapta de valoarea competiției , nu avem inter stânga constant , asa ca nu va fi ușor . Avem jucatoare ce nu aduc plus valoare cand înlocuiesc titularele . Niombla încă nu joaca la valoarea ei , la fel si colega ei de pe dreapta , atunci sa consideram ca daca ne calificam e o performanța . Cum putem sa nu aducem înlocuitor lui Iorgansen care in 2 ani a jucat câteva meciuri . Cu toate acestea cred ca ne putem califica , dar nu va fi ușor . Hai fetelor jucam cu ce avem si ne calificam .
la budapest ferencvaros o va egus
La Budapest, Ferencváros va castiga cu 6 goluri. End !!!
pe cine sa bata ***t ce esti. de unde sti tu ma ca nici nu te-ai uitat la meci si vb de niste fete de nota 10
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Unguroaicele trebuiau să vă bată. Nici măcar nu știi cum te cheamă.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.