Alte știri din fotbal
Victor Angelescu, după ce Dobre și-a pus „lumea în cap”: „Asta e realitatea”
4
Ioan Andone l-a pulverizat în direct la TV pe căpitanul Alex Dobre: „Nu se pune problema să îl mai lași să joace”
11
Gică Craioveanu nu își explică două momente-cheie din U Cluj - Craiova 4-0
2
Ioan Ovidiu Sabău spune că la U Cluj a avut loc o mare schimbare față de mandatul lui: „Ajutau mai puțin”
4
Știri din fotbal internațional
Șoc la Liverpool: starul s-a accidentat și ratează Campionatul Mondial
0
Gesturile lui Raphinha în fața fanilor lui Atletico, la final: „Jaf!” » Replica madrilenilor
0
Hansi Flick exclamă: „Fantastic!” » Faza-cheie scoasă în evidență, după Atletico - Barcelona
0
Verdictul specialistului la faza de care se leagă fanii Barcelonei
2
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
14
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Proprietarul Dacia anunță concedieri masive: centrul de la Titu, vizat de ...
Libertatea
De la hobby la profit. Tânărul care crește păsări „ca la țară” pentru a ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Alexandra Căpitănescu a cucerit publicul din toată lumea. Reprezentanta ...
Libertatea
din cate stiu nu se va juca la viborg. se va juca ori in arhus ori alborg. pentru ca sala de la viborg e si ea prea mica.
bravo fetelor, suntem mandri de voi :).
Felicitari din toata inima fetelor! O performanta superba, care sper ca nu va trece neobservata de presa si de public. Merita mult mai multa mediatizare decat meciurile noastre de 2 lei din Liga I si circul facut de "marii conducatori de cluburi". Dati mai mult handbal la tv, ca de fotbal suntem satui! Va tin pumnii sa castigati finala, e anul vostru!
Felicitari, Oltchim! Trebuia insa sa ii luati un interviu lui nea Jiji sa ne spuna cum se vor pregati fetele pentru finala si ce pronostic da el.
felicitari, voi fi in sala la Viborg cu rpietenii pentru a va sustine...Vali, Suedia
Sant pe deplin de acord cu "grid" - daca santeti ziaristi profesionisti, atunci prezentati ceea ce este relevant in sport - Oltchim a reusit un lucru imens, iar voi puneti pe prima pagina interviuri cu Becali. Cine e Becali? El nu mai are nici o actiune la FC Becali, asa ca de ce nu luati la fel de bine oameni de pe strada ca sa vorbeasca de fotbal? Va rog, puneti-i in prim plan pe sportivii si sportivele care fac performanta, dincolo de politic. Fetele de la Oltchim au fost extraordin
Adevaratele glorii ale fotbalului romanesc - Hagi, Iordanescu, au vorbit cu emotie despre Oltchim, singura bucurie a sportului nostru de echipa dupa momentul Sevillia. Dar toate posturile si gazetele sportive analizeaza la nesfarsit un meci lamentabil al Stelei, logic pentru becalismul societatii noastre. Halal tara, halal presa...
fetele noastre sunt cele mai bune di neuropa si sigur si din lume, succes in finala
bravo fetelor meritati sa castigati finala,si sunt sigur ca castigatii.
BRAVOOOOOOOO!!!!! Avem cu ce sa ne mandrim si noi!!!!! Va multumim....Multa bafta si sa aduceti CUPA!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.