Comentarii (5)
ceaiuri
ceaiuri  •  14 Noiembrie 2022, 21:25

daca Pintea isi revine avem mai multe sanse(Ostase cu parere de rau..bate pasul pe loc si stie de ce)iar lotul actual cred ca e ce avem mai bun in campionat(2-3 jucatoare pot sa-si mai faca loc)

Davidofff
Davidofff  •  13 Noiembrie 2022, 21:10

După acest egal nu mai depindem de nimeni. Daca acum câteva zile părea SF...acum lucruri sunt schimbate ireal aproape. Batem Mun și Ger și suntem în semifinalele indiferent de celalte rezultate.

razvanovici
razvanovici  •  13 Noiembrie 2022, 18:24

Toți știu handbal stand în fund și uitandu- se la tv.Romania are multe absente din cauza accidentărilor și din cauza regulii *** a EHF cu vaccinarea .Fără Laslo , Harabagiu, Ilie etc chiar au făcut miracole la ce echipa au aliniat.

razvanovici
razvanovici  •  13 Noiembrie 2022, 18:22

Amsterdam
Amsterdam  •  13 Noiembrie 2022, 16:59

Lorena are fisură la deget? ???? *** A fost cea mai slabă jucătoare. Era să ne mănânce meciul. Când mai erau 2 minute din prima repriză și conduceam cu 3 goluri, singură în fața porții în loc să majoreze scorul, dă cu toată puterea în mecla portarului advers. N-am marcat, am pierdut mingea și s-a și autoeliminat. N-a învățat nimic și în a 2-a repriză mai primește o eliminare.