Alte știri din fotbal
Anunțul lui Laszlo Dioszegi despre viitorul finanțării din Ungaria: „Vă spun ce le-am spus și jucătorilor”
0
Mijlocașul revelație din Superliga, propus de Ioan Ovidiu Sabău la națională: „Se vorbește prea puțin de el”
0
A luat titlul în Bănie, dar nu o vede favorită pe Craiova la câștigarea campionatului: „99% acolo merge trofeul”
0
U Cluj dă lovitura: „1,5 milioane de euro pentru Jovo Lukic!” » Clubul cu 16 titluri îl vrea pe golgeterul Superligii
3
Știri din fotbal internațional
Riscă o suspendare drastică pentru declarațiile făcute după Atletico - Barcelona
0
Veste tristă înaintea returului cu Bayern: s-a stins „Zidul” din echipa stelară a lui Real Madrid
0
Bayern - Real Madrid, retur de foc în „sferturile” Ligii Campionilor: echipe probabile + cote
0
Neymar la Cupa Mondială? Președintele Braziliei a intervenit » „Asta i-am zis lui Ancelotti”
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Cum afectează mersul greșit întregul corp: „Peste jumătate din populație nu ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
S-ar parea ca v-ati scimbat opiniile, nu-l mai injurati pe Paleu :D Daca nu era el, Tadici ar fi fost inca pe banca, fetele ar fi jucat crispate, am fi avut parte iar de meciuri de calvar, in care fetele, satule de injuraturile lui, nu s-ar mai putea regasi. Multumim Tadici, dar du-te! Fetele au demonstarat ca ele erau cele cu valoare, antrenori ca Tadici sunt cu sutele in tara. Si daca Galca ar fi vrut sa joace si daca Mica Bradeanu nu nastea si daca... Bravo dle Voina, mutumim dlui Paleu!
BRAVO FETELOR "VA TINEM PUMNII NOI CEI DIN DIASPORA ...HAIDETI,CA SE POATE LUA SI O MEDALIE SI SE POATE DEMONSTRA CA ROMANIA E O FORTA IN HANDBAL....CHIAR SI FARA TADICI.
Bravo fetelor!
un antrenor modest(un bun jucator)cred ca fetele au..capatat aceea incredere care le..lipsea..doua victorii facile(urmeaza a treia)cred ca putem termina pe primul loc grupa de...6 si in semifinala sa jucam cu...germania iar in finala sa invingem norvegia
Felicitari fetelor, uite ca se poate si fara Tadici
Bv fetelor, suntem cu voi. Si va rog bateti rusia odata; vreau si eu ca fluturii sa invinga tancurile o data in viata. Hai Romania. Voi sunteti adevaratele tricolore. Va iubim!
Sincer mi-e frica sa sper dar ceva imi spune ca aceste fete minunate ne vor produce o bucurie imensa.Daca Romania va juca si ca o echipa nu cred ca ne poate sta cineva in fata,individual ca lot suntem absolut fantastice.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.