Alte știri din fotbal
Cine a câștigat prima cursă directă dintre Gabi Tamaș și Adi Petre la Survivor 2026
0
Remarcatul lui Mihai Stoica în amicalul FCSB - Beșiktaș: „Excepțional”
0
Se naște o nouă forță în Moldova? Pe ce se bazează Petre Grigoraș în lupta pentru promovare
0
A fugit din cantonamentul din Turcia și ajunge în Superliga României
0
Știri din fotbal internațional
Am aflat a doua semifinalistă la Cupa Africii pe Națiuni » Superliga a rămas fără reprezentant în competiție
0
De necrezut! PSG vrea să îi ofere un salariu aproape dublu lui Ousmane Dembele, însă acesta refuză
0
După nici două luni, dublul campion al României este din nou liber de contract
0
Fundașul central Grigore Turda schimbă echipa
0
Lifestyle
Fostul fotbalist legitimat la FCSB se iubește cu Elena, solista trupei Mandinga » Primele imagini împreună
2
„Coach Prime” a făcut publică relația cu actrița mai tânără cu 21 de ani
0
Cum arată fosta soție a lui Walter Zenga la 44 de ani » Apariție spectaculoasă la început de an
7
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
1.864.000 de euro sunt ceruți de la 8 români, care au fost prinși în țară ...
Libertatea
Jafuri în serie cu un Porsche: un român este acuzat că a jefuit 10 ...
Adevărul
Povești incredibile de la Brașov: „Am zbughit-o cu Lăcătuș. Ne atacau cu ...
GSP SPECIAL
Cât cheltuie România pentru mâncarea și confortul deținuților. Piepteni de ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aaaa.Acum m-am prins.Tu esti sustinator ***,care faci parte dintre cei care au injurat, cea mai buna handbalista romana,din istorie.Daca te-ar fi dus mintea,catusi de putin,ai fi remarcat ca acele greseli,au fost doar o neatentie,apasand din graba pe litera vecine.Dar nu te-a dus,pentru ca ai limitator.Apoi,eu nu am gheare,ca voi zburatoarele.Eu am degete,care sunt de om muncitor.Si nu tastez de la sala ca tine,de pe tastatura,ci de pe telefon.Asa ca,mucles!!P.S. Nu te mai deranja sa-mi raspunzi,pentru ca nu-mi mai pasa.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pentru limba română, apasă tasta 1 !
Mai ***,eu ti-am vorbit frumos.Martalog obosit,care esti!!***,ca ai probleme grabe de comportament.Eu ti-am spus ca CSM este echipa care nu trebuie sa aiba frica de nimeni iar tu imi spuo se Olguta..***,amice.***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Atat v-ati facut de ras la treaba asta cu vuvuzelele :))) Toata lumea a vazut ca, cei care faceti misto pe treaba asta cu vuvuzelele, nu ati privit mai mult de doua meciuri in care nu apare echipa voastra, cum sa faci ma misto de vuvuzele si sa spui ca nimeni nu are "suflatori in vuvuzele" cum are CSM Bucuresti? :))))
Hai sa punem un ramasag: La Final Four-ul de anul acesta de la Budapesta, vor ajunge........exact ehipele de anul trecut, adica: Metz Handball, Győri Audi ETO, Vipers Kristiansand, Team Esbjerg.... Ce zicet??
Da mă prostane, vezi că le ai tu !!! Păi or fi alea echipa primăriei Kristiansand, dar acolo nu-i primar Olguța c***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
alioo tu, fii calm, dacă io întrebai de bugete e clar că nu stăpînesc subiectul, aștept lămuriri de la presă să văd bugetili, dăcît că pusei întrebările în stilu Geambașu, superior-ironic...da văd că chiar sînt întrebări destabilizatoare, că văd că matale te sesizași din oficiu sau poate ai fost autosesizat, nu știu
Fiți obiectivi(presă mincinoasă)așa sa vrut să piardă Csm-ul,este de rîs dacă nu ajung la Budapesta.......vuvuzelele!
CSM n-a vrut sa intalneasca Rapid in sferturi, o considera mai periculoasa decat cele pe care le-ar putea indeplini.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.