Alte știri din fotbal
Bogdan Vătăjelu și-a găsit echipă în România! Cu cine ar urma să semneze și care sunt condițiile
0
România U19 se încurcă și cu Irlanda de Nord U19 » „Tricolorii” pierd orice șansă de calificare la EURO
3
Înainte de meciul cu România, Skriniar a lămurit conflictul de la națională: „Am vorbit cu el”
0
Dinamo o trimite pe FCSB în play-out! „Derby mic de România”, în Liga 3, cu arbitru din Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Dimarco, starul lui Chivu, e primul care răspunde criticilor: „Gest din instinct”
0
Ofertă de la Manchester United pentru doi titulari ai lui Real Madrid
0
Senegal a luat decizia » Va purta un tricou cu două stele în ciuda deciziei CAF
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Consilieră relațională, despre sentimentele masculine: „În mintea multor ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Tornadele care au lovit România. Primele consemnări despre aceste fenomene ...
Libertatea
IN LOCUL UNGARIEI BINENTELES
E trist ca meciurile echipelor nationale sunt transmise de posturi cu acoperirea limitata! Nu stiu cat la suta din populatie poate vedea acest Boom Sport ONe, dar oricum, e sub 20%. De ce nu se transmit aceste meciuri la TVR1? Cine incaseaza banii ca sa permita asta? Chiar sa fie totul doar pe bani? Asa rau am ajuns? Chiar sa nu fie posibil sa ne vedem meciurile nationalelor noastre? Totusi, de ce platim lunar un abonament la TVR?? NU am vazut nici macar Festivalul ENESCU (cu mici exceptii!)
ieri norvegia a jucat fara 5 titulare odihnite pt meciul din finala pt ca norvegiencele erau sigure 100% de calificare; kristine lunde, a aamodt, tonje larsen, katja nyberg si gro hammerseng foarte probabil titulare duminica cu ele norvegia ne face PRAF PIERDEM LA MAI MULT DE 5 GOLURI PS. grit jurack e insarcinata fara ea germania e zero pacat ca nu avem germania in grupa la mondiale
ce cauta Boom Sport cu Finale? numai in Romania asta, astfel de meci trebuia sa fie pe TVR, Antena1 sau PROtv
eu am vazut meciul romaniei cu germania pe un site de pariuri care asigura si transmisii live (bet356.com) insa sunt 2 inconveniente ecranul e destul de mic si nu e comentariu. dar in rest e ca lumea. sper sa pot vedea si astazi finala
Sunt in finala !
Felicitari fetelor noastre de aur!Succes!Va tinem pumnii in finala.
draga teutzinhos acum este cupa mondiala chiar daca este un turneu amical este foarte important ,pentru ca participa cele mai bune echipe nationale din europa.iar campionatul mondial se desfasoara-n china 5-20 decembrie 2009.
Hai ROMANIA!!!
felicitari echipei Romaniei!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.