Alte știri din fotbal
Marius Croitoru, după ce a învins campioana FCSB: „Fără să jignesc pe nimeni, azi am fost buni”
0
Gigi Becali a avut 4 clienți după FC Botoșani - FCSB: „Poate a venit momentul să mă retrag”
0
În direct la GSP Live Special, Iasmin Latovlevici a găsit problema FCSB-ului la Botoșani: „Nu vreau să jignesc...”
0
FC Botoșani - FCSB 3-2 » Campioana, nimicită la Botoșani: Croitoru a dansat după „joga bonito”
39
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
7
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Poate dacă le-ați învăța handbal ar câștiga dar voi le învățați să joace handbal după scenariu. A se vedea amicalul lor cu Angola dinaintea mondialului câștigat la limită. Cât de mult crescuse cota live a României la pauză când erau conduse! Așa le învățați, așa vor juca!! Nu cu gândul la finalizarea cu gol a acțiunii ci dacă au voie să marcheze atunci. Și așa ajungem să vedem greșeli stupide în mânuirea balonului, forțări în atac, etc. Să-și scoată șefii banii
Nu!!! Din lotul prezent la CM au facut parte 18 jucătoare, dar în articol apar enumerate 17... cea care a fost omisă, a fost totuși a doua marcatoare a echipei...
Dacă vă referiți la Rădoi, extraterestra portăriță care a dus România pe locul 5 la europene anul trecut, a fost sancționată de emeritul antrenor de la lot (care e și antrenor principal la Bistrița) pentru că aceasta a refuzat oferta de transfer la echipa lui ;)
Din lotul prezentat lipseste o jucătoare!!! E o simplă greșală sau...!???
ce sa invete de la Mihaele Evi care se trf eshte toata ziua pe instagram?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cel mai usor e sa arunci vina pe niste copile. Dar cei care ar trebui sa se ocupe de educatia lor ce fac? Nu le e rusine sa arunce cu noroi in niste fete care n-au inteles inca foarte clar care e rostul lor pe nume? Pretinzi mult atunci cand si inveti pe cineva. Pestele de la cap se impute ! Sigur ca jucatoarele au partea lor de vina insa in primul rand intregul staff tehnic trebuie demis dupa o asemenea rusine.
Lotul a fost bun ... Odiosul Horatiu Pasca nu a stiut sa le capaciteze !!!
Evident ca sportivii sunt favoriți, de ce nu se nasc gata pregătiți sa fie în topuri?! Sa se autofinanteze de asemenea?! Sa le fie rușine copilelor, niște răsfățate! Le strica imaginea tuturor celor aflați în funcțiile de conducere pe la federație și antrenorilor care au o experienta deosebita și de altfel păstrează o tradiție veche de vreo 50 de ani, metodele de selecție și de pregătire tehnico-tactica fiind cam de pe atunci. Asta este, copiii din ziua de azi nu mai sunt ce erau odată, își dezamăgesc bătrânii cu nerușinare nereușind sa se integreze inteleptelor principii ale acestora. Pe scurt, copiii sunt de vina, evident!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.