Alte știri din fotbal
Noul sponsor a apărut în premieră pe echipament, la FCSB - CFR Cluj
0
Rareș Pop a elucidat misterul » De ce a refuzat lupta la play-off cu UTA pentru a semna cu Petrolul
0
Echipe de start la FCSB - CFR Cluj, derby-ul ultimei speranțe la play-off: două debuturi oficiale! Ultimele vești de la Arena Națională
8
Eugen Neagoe, despre demiterea de la Petrolul: „Noi să fim sănătoși!”
3
Știri din fotbal internațional
Juventus - Napoli, meci tare în etapa #22 din Serie A
0
Meci de infarct pentru Genoa lui Dan Șucu! Deznodământul a venit în prelungiri
0
După 21 de ani! Aston Villa a rupt blestemul pe „St. James' Park” și continuă aventura la titlu!
0
Arsenal - Manchester United, derby-ul etapei 23 din Premier League » Două goluri în 9 minute
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
6
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
domnule prim ministru,Victor Ponta,acum de ce nu iesiti in fata printro decizie personala si sa salvati aceasta echipa???aveti ocazia sa faceti ceva pentru sportul romanesc,pentru handbal.ce mai asteptati???
Tara de cacat.daca era vreo hotarare de luat sa primeasca un contract gras cu statul vreun interlop client politic sau vreo pitipoanca-directoare pe te miri unde era de urgenta totul rezolvat! Dupa ce ca pentru o tara cu 22 milioane de locuitori avem rezultate extrem de slabe mai si lasam sa moara simboluri ca oltchim sau hcm constanta!
daca aduc si ei niste voturi poate poate ,dar daca nu aduci voturi pot sa moara si de foame si nu sunt bagati in seama
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.