Alte știri din fotbal
Metaloglobus - FC Argeș, în deschiderea rundei #23 din Superligă » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
5
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
1
Știri din fotbal internațional
Saudiții aruncă bomba: „Transferurile din vara lui 2026 vor fi cele mai spectaculoase” + cele mai sonore nume care sunt așteptate în Golf
0
Calcule în Europa League » Echipele deja calificate în „optimi” și în play-off
0
Stelea și Rusescu au păreri diferite pe un subiect fierbinte la FCSB: „Mai sunt unii aiuriți” / „Eu pot găsi o scuză staff-ului”
0
Gigi Becali i-a anunțat plecarea de la FCSB: „La revedere! Să-mi dea 200.000 de euro pe el”
3
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
O șoferiță din Suceava a urcat beată la volan pentru că i-a murit porcul și ...
Libertatea
este recompensa unei vieti dedicata aproape in intrgime sportului. Este meritul ei, si consider ca era persoana cea mai potrivita sa poarte drapelul Romaniei. Felitari COR!
Visul tuturor sportivilor este sa ajunga la olimpiada. Steluta Luca este la a doua participare. Cred ca, cu ceva timp in urma nu visa ca va purta drapelul delegatiei Romaniei. Este o rasplata a muncii depuse in slujba handbalului romanesc. Dar cu siguranta ca si-ar dori ca la final alaturi de drapel sa ridice si cupa olimpica. Doamna STELUTA LUCA acum visul se poate transforma in realitate. Alaturi de colege si antrenori puteti scrie in istoria handbalului o pagina de aur. Si chiar o meritati.
Intr-un meci jucat in devans din etapa a 25-a a Ligii masculine de handbal Resita a invins la Suceava cu 32-28 (15-15). Rezultatul meciului a fost in buna masura influentat de prestatia catastrofala a arbitrilor Plesa si Pripas! Suceava a cedat 3 meciuri pe teren propriu in acest sezon ( cu Steaua, Constanta si Resita) si de fiecare data au fost arbitrati de acesti "cavaleri ai fluierului" (de fapt cavaleri supusi fluieraturilor!!) din Vaslui! In rest, succes resitenilor in finala Chal
Este o onoare pentru handbalul feminin romanesc. PS Glumind putin, trebuie sa ne intrebam daca Tadici o va selectiona.
nu e cumva inter dreapta Stelutza? chiar singurul pe care-l avem...
felicitari, Steluta! E o mare onoare, pe care insa o meriti pe deplin! Tu si Lumy sunteti legende vii ale handbalului romanesc. Te-am vazut live acum doua saptamani in meciul cu Otzelul la Valcea si ai fost fenomenala. Tot timpul meciului galeria ti-a scandat numele. Tu, Lumy, Alice si Adina sunteti cele mai iubite jucatoare. Va urez multa bafta la olimpiada! Sa fiti ferite de accidentari si sa ne aduceti o medalie de acolo! Forzza Romania !!!!!!
Exclusiv!!! Foaaarte tare! Patruleasa face streap tease la o petrecere privata pentru 3 fotbalisti. Intr-o fu sta scurta si fara chiloti pe ea,face senzatie luand obiecte din sala si frecandu-se cu ele. Gasiti poze aici: sabareni.mymi nicity~com/env (mymi nicity scris legat, iar in loc de ~ puneti . )
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.