Alte știri din fotbal
MVP cu FC Argeș, Tavi Popescu și-a recunoscut greșeala: „Nu e ok”
0
Ricardo Pădurariu a reacționat, după ce a fost lăudat de Gigi Becali: „Am primit un mesaj de la tata”
0
Marius Baciu crede că FCSB are o „perlă” în curte: „Sincer vă spun, îl aruncam în luptă astăzi”
0
Daniel Bîrligea a spus de la cine s-a inspirat la gol: „La el am văzut”
0
Știri din fotbal internațional
Fotograful celebrei poze cu Messi făcându-i baie bebelușului Lamine Yamal: „Nici nu știa cum să-l țină în brațe!”
2
Ca în filme: fotbalistul de la Mondial, răpit în drumul spre noul club
0
Capcana MetLife! Jucătorii acuză terenul marii finale din New York: „Nici nu-l poți numi iarbă!”
0
Decizia luată de președintele Argentinei, după anunțul lui Trump: „Nu mai scot jacheta” » Superstiția de 36 de ani
0
Lifestyle
Ghencea superbă: reprezentanta României la „Miss Universe” și-a susținut favoritul din tribune, la FCSB - FC Argeș
6
Aymen Boutoutaou, noua achiziție a lui FCSB, și-a făcut apariția în Ghencea!
4
Crucea mutată pe spate! » Cum arată noul autocar al lui FCSB, după colantare: imagini din Ghencea
26
Croitoru suburban! S-a apucat să-și înjure jucătorii: „Malaka! F***-ți Dumiteru' mă-tii!”
7
Victor Ciutacu și alți trei lucrători la RTV, condamnați la daune-record ...
Libertatea
Trei reguli de aur ca roșiile din grădină să rodească toată vara: ghid ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Cum arată vilele de lux închiriate de RAAPPS la 900 de euro pe lună, în ...
Libertatea
resita campioana!!!omer cel mai bun din romania!!
Felicitari Toma& Compania! O victorie sambata la Buzau va concretiza forma excelenta prin care treceti. Pt "resitean": auzi bai cocomarla expandata, va bate HCM la orice ora. Cat despre licheaua aia penala de Omer cu practicile lui libidinoase...las-o mai moale. Hai pa.
bai aia cu constanta fa facem praf la resita cu omer!!!
Bravooo HCM !!! Mai multa atentie adevaratei performante, nu lui Jecali si celorlalte infectii ale Romaniei !!
Suntem aproape calificati in optimi si voi tot pe Becali il tineti la prima stire de pe site! Nesimtire! La ora actuala handbal-ul este peste fotbal in Romania!
sigur o sa scoateti 1 pct din urm 2 meciuri.sunteti calificati 90%
Bravo Constanta!!!
Cu mai mult tupeu ar fi putut sa-i bata la Constanta!S-au desteptat la timp cu Montpellier! CALIFICARE!!!sZEGED a pierdut in Rusia!
Bravo HCM ! Sunteti extraordinari !
BRAVO HCM! pacat de acel 7m in care popescu si-a bagat-o in poarta dupa ce o scosese,poate castigam! DAR E MARE CEEA CE ATI OBTINUT! BRAVO
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.