Alte știri din fotbal
I se pregătește ceva! » Planul lui Hagi cu David Matei la echipa națională: ce l-a impresionat total pe selecționer
0
Dinamo cu echipa secundă la Cluj: 5 detalii interesante înaintea ultimei etape cu „frații” de la U
0
Cristiano Bergodi a râs cu poftă când a fost întrebat dacă va continua cu U Cluj: „Ei știu...”
0
Dinamo a anunțat noul parteneriat cu gigantul din România: „Tradiție de peste 70 de ani”
5
Știri din fotbal internațional
„Făcea echipa cu un vrăjitor” » Fostul campion și-a deschis sufletul: „Am avut 18 stopuri cardiace în acea noapte!”
0
Statuie și tribună care să îi poarte numele lui Pep Guardiola, după plecarea de la Manchester City
0
Scandal în Premier League? » Chelsea îi solicită lui Manchester City o compensație!
0
România, șansă mare pentru Campionatul Mondial din 2030! Ce plănuiește FIFA
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Anamaria Prodan l-a desființat pe Reghe, după ce antrenorul și-a distrus ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
De ce esti idiot? Sfantu-Gheorghe nu are echipa de hochei, are de baschet. Gheorgheni are echipa de hochei. Daca secuii sunt maestrii acestui sport, atunci sa joace ei pt Romania. In loc sa va bucurati, ca avem talente voi vreti scandal, sunteti idioti. Uitati-va la Ungaria, care la hochei e foarte aproape sa ajunga intre cei mai bun 16. Ei tac si fac.
Decat sa mai enclavizeze oagarii ceva,putea sa vina si mumia lui Postelnicu!
Eu imi doresc ca aceasta disciplina "maghiarizata" excesiv in ultimul timp, sa redevina o competitie romaneasca, sa nu mai vad acele manifestari anti-romanesti, sa nu mai vad hocheisti in nationala Romanie care nu stiu imnul , dar il canta pe al Ungariei si poate o ofensiva de a populariza hocheiul si in alte zone decat Miercurea Ciuc si Sfantu-Gheorghe ! La nivel de 3-4 judete se pot face , sau amenaja in foste sali, patinoare cu care scolile sa colaboreze ! Asa cum s-au bagat sute de mil de euro in niste sali pe care nu le foloseste nimeni, se poate face si asta !
Gata s-a terminat!!Si hocheiul a ajuns la fam. Voiculescu, asta fiind cumnatul lui dan voiculescu.Tradatorii de voturi au fost de la Ciuc, asta Butucel neprimind niciun vot, insusi el nu a votat pe el.E comitragic, ce se intampla, campionat anul asta n-o sa fie, nici la juniorat, nici la seniori, asa ca s-a dus totul de rapa, sa fiti bucurosi cu securistii vechi, care inca mai vin, si vin , si vin, pana cand natura mama n-o sa puna capat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.