Alte știri din fotbal
MM Stoica a văzut meciul „tricolorilor” mici și a remarcat un jucător: „O încântare! Să vezi ce știință a jocului avea”
0
În mijlocul play-off-ului, Filipe Coelho a semnat: „Mult succes, Mister!”
3
Ioan Varga îi răspunde violent și-l acuză public: „Cine e Mafalda ăsta? Escrocherii, el e deștept, toți sunt proști”
6
Valeriu Iftime pune presiune pe Marius Croitoru înaintea meciului cu FCSB: „Vreau să văd asta” » Cine va absenta contra roș-albaștrilor
2
Știri din fotbal internațional
Chelsea a anunțat cea mai mare pierdere financiară din istoria Premier League!
0
Premierul se implică după dezastrul Italiei + Ministrul Sportului, atac dur la președintele Federației: „Vreau un plus de demnitate de la acesta și să-și dea demisia!”
0
Yamal intervine vehement, după scandalul de la Spania - Egipt: „Intolerabil! Ignoranți și rasiști”
0
Squadra Azzura, în colaps! Fostul idol italian din Ștefan cel Mare, fără milă: „Și dacă ne-am fi calificat, n-am fi stat mult acolo”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ de la stat a ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
Gabi Szabo ca e mai tanara, totusi :)
Nu frate esti pe din-afara.Dita s-a dus din postura de CAMPIOANA OLIMPICA.Pentru performanta asta,daca nu avem altele mai bune ar merita sa concureze si la 50 de ani.La fel si la canotaj.Uitati repede cate medalii europene,mondiale si olimpice au adus acele fete.Acum ca s-a intamplat sa mai dea si gres repede aruncati cu noroi in ele.Turisti au fost sportivii trecuti de prima tinerete si foarte slabi,care nu au realizat nicio performanta notabila in cariera lor,spre exemplu Nicoleta Grasu sau cel de la judo nu mai stiu cum se numeste,nu cel de la 100+ kg.O rusine esti tu ca debitezi tampenii pe aici.Romanule!
bozgorel? te rog, deja avem mai mult medalii decat la Beijing. si-ti dai seama daca luam inca vreo 3-4 unde eram favoriti sau nu se accidenta Iordache la gimnastica.
S-o chemam si pe Maricica Puica. Sau Doina Melinte. :-)
se face si sport, dar la sala de forta. nu tu sport olimpic.
Constantina, Lidia, capul sus feltelor. Peste 4 ani trebuie sa mergeti din nou la Olimpiada, pentru ca nu are cine...
Eu cred ca pt. C-tina Dita , e timpul ,,pensionarii", dar cu cine s-o inlocuim !?
multumim celor doua mari sportive pentru cursa. mi-ar placea ca in romania sa mai apara asemenea campioane ca lidia simon si constantina dita. felicitari pentru o cariera superba!
Toata lumea merge la fotbal. Mirajul banilor e mare de tot. De ce sa te apuci de, sa zicem, atletism, cand un fotbalist mediocru de nivel de liga I castiga mai mult?
in Romania orele de sport la gimnaziu si la liceu se fac prin cafenele si baruri, suntem pe primul loc la "dansuri sportive" pe bancile din clasa, la box cu profesoare/profesori si competitiile de tras de par
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.