Alte știri din fotbal
„A fost o perioadă mai grea pentru mine” » A venit în fața reporterilor și a vorbit despre haosul de la echipă: „În sfârșit”
0
Ultimele detalii despre starea de sănătate a lui Dan Petrescu: „Nu a putut să mănânce. S-a tratat cu un vraci chinez”
0
„Ajungem la nedreptatea asta” » Ovidiu Ioanițoaia a găsit o portiță de scăpare pentru echipa din Superliga aflată în criză: „Regulamentul e bizar”
0
Vali Badea, după decesul antrenorului Ioan Sdrobiș: „Am fost acum o lună să-l văd, dar nu mai putea să vorbească. Pentru mine a fost ca un tată”
0
Știri din fotbal internațional
Ședință de criză la Real Madrid, în toiul nopții! » S-a luat decizia în cazul lui Xabi Alonso
0
Radu scrie istorie pentru Celta pe „Bernabeu”! » Românii, incomozi pentru Real în acest sezon
0
Fostul internațional s-a dat în stambă » A zdrobit rivala în derby, apoi a făcut un gest obscen
0
Alanyaspor - Antalyaspor, în etapa #15 din Turcia » Ianis Hagi, anunțat titular
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
George Simion, săgeți către Călin Georgescu, după ce acesta le-a cerut ...
Libertatea
Avertismentul unui politolog: „În Federația Rusă se înmulțesc semnele unei ...
Adevărul
Florin Lăzărescu, scriitor: „Fără exagerare, aș putea scrie un roman cât ...
GSP SPECIAL
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
domnul -escu, eu locuiesc in germania sunt si cetatean german dar nu mi am schimbat numele, Dumneavoastra nu vorbiti limba romana dar v ati schimbat numele in -escu , Petre Tutea a facut temnita pt un popor de idioti care idolizeaza criminalii de Iisus Hristos si urasc patriotii cei care iubesc aceasta tara....voi veniti de nicaieri si va indreptati catre nicaieri....
Păi cum a luat examenul pentru cetățenie dacă nu știe românește?
Felicitări! Mulțumim pentru rezultatele senzaționale! Chiar ești român!
Antonio, felicitari, e un gest frumos din partea Statului Roman si din partea ta. Dar, invata, domnule, limba, ca e f. usor pt. voi! Andrea Compagno, care e tot din sud, din Palermo, a invat bine romana in doi (2) ani !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.