Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Cine transmite FCSB - FK Auda » Anunțul oficial
0
A „rupt plasele” în Liga 2 și acum a fost prezentat într-un campionat exotic
0
Dispariție misterioasă! Participant la Mondial, de negăsit după ce a primit amenințări cu moartea
3
Vin banii la Barcelona! » Cum au făcut rost catalanii de 105 milioane de euro
0
Lifestyle
Nuntă în circuitul WTA! Daria Kasatkina și iubita ei s-au căsătorit în Grecia, dar petrecerea nu a fost lipsită de controverse
0
Iubita englezoaică a jucătorului argentinian a purtat tricoul sud-americanilor: „A fost o experiență nebună”
2
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
2
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
Directoare din Ministerul Transporturilor, acuzată de Radu Miruță că are un ...
Libertatea
Cum reușește un fermier din Olt să vândă pepenii de opt ori mai scump decât ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Cum arată vilele de lux închiriate de RAAPPS la 900 de euro pe lună, în ...
Libertatea
***, numai pt reacția care ai avut-o îți suspendam permisul pe viata. Ești pericol pe drumurile publice sărăcia dracu care ești.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hehe. Ăla care s-a”autodenunțat” mai multă sigur ca n-a fost șoferul. A primit niște sticle de matrafox. Oricum n-avea nevoie de carnet in urmararele 2 luni si-a facut o afacere
In jud.Suceava cred că sunt cele mai multe masini cu stații montate pe ele. Toate sunt pe aceeași frecvență și scopul lor principal, nedeclarat, este să se semnaleze prezența poliției pe traseu. Deci nu este nimic "ciudat" în povestea cu *** ăla din diasporă care se reîntorcea acasă.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
poate se sesizeaza si firma de asigurari, sa nu ii mai faca nimeni asigurare.
Dar cum au comunicat cei doi soferi , cel care filma avea o statie pe aceeasi lungime de unda cu cea a soferul ''cascador'' ??? . Mergi pe sosea , ai statie si camera de filmat si exact cel din fata ta, care este gata sa o comita , are si el statia radio deschisa pe aceeasi lungime ??? ??? Si incepe un dialog ca peste gard cu vecinul din fata !!!!!! Ca porta-voce nu cred ca intra in discutie ... :))
Sarid peste faptul ca soferul in cauza ar merita sa aiba carnetul anulat fara drept de recertificare pentru cel putin 2-3 ani, cred ca mai mari sanse avea sa moare el decat cel de pe contra-sens. Din ce am vazut soferul care venea din sens opus avea o masina de teren, cu garda mai inalta, deci probabil ca soferul in cauza ar fi murit ca un prost.
Mai bine suspenda șoferul. De stejarul din Borzești!
Carnetul suspendat 60 de zile?... Putin... Trebuia 60 de ani...
In Germania nu mai vedea carnetul vreo 5 ani,rexaminare care kosta vreo 7.000euro.E grav ce a facut el.Noi dam amenzi mari unde nu trebuie.
Autodenunt
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.