Alte știri din fotbal
Ministrul Cătălin Predoiu: „Am decis inițierea procedurilor legale pentru a numi viitorul stadion «Dinamo - Mircea Lucescu»”
0
Sicriul lui Mircea Lucescu, depus și azi la Arena Națională » Toate informațiile de la stadion
0
„Doctoratul” lui Mircea Lucescu în antrenorat: „Meciul cu Italia a fost o capodoperă” » Cum a învins „Il Luce” campioana mondială
0
Minut de reculegere la St. Petersburg, în memoria lui Mircea Lucescu: „Condoleanțe rudelor și apropiaților remarcabilului antrenor”
1
Știri din fotbal internațional
Fostul fotbalist de la Cupa Mondială a devenit „simbol sexual” într-un serial Netflix: „Asta e ceea ce iubesc”
0
Scandal la Betis! Scos din lot pentru că se întâlnea cu fiica președintelui?!
0
Fost internațional care a jucat la Mondial, arestat după un jaf armat! Scene haotice la reținere
0
Astăzi, manșa tur a sferturilor Conference League: Rațiu versus Răzvan Marin, Șahtior în acțiune
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
7
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
19
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Martorii din dosarul lui Mircea Sandu ar putea fi reaudiați după ani de ...
Libertatea
Sondaj înainte de alegeri în Ungaria: partidul de opoziție Tisza, avans ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Decizia luată de CNA la o zi după ce a decis ca licența Realitatea Plus să ...
Libertatea
bătuți pană vomită...si apoi din nou
In cazul acesta cred că poți suna la 112 sa denunți un posibil drogat la volan
La noi politia exista doar pentru chestori si eventula sa vina si sa constate decesul, in rest e preocupata sa apere infractorii. Si nu e vina lor, asa e facuta legea.
Apropos de prosti: ce se mai aude de beizadeaua lui Iorgulescu? Nu-i asa ca-i bine sanatos si are sarbatori fericite cu NUP? Mosul i-o fi adus deja vreun bolid nou-nouţ, ca a fost destul de cuminte anul asta,... a omorat decat o singura persoana!
Inconstienta crasa! Cel putin la a doua depasire putea sa se replieze pe dreapta...! Cred ca trebuie data lege prin care sa se ia in considerare si asemenea inregistrari clare. Romanul devine mai corect din frica nu din constiinta!
Da Stefane, nu îl incriminiează, dar un *** ca asta te poate omorî, tu mergând regulamentar.Ar putea macar politia sa se sesizeze si macar un avertisment, sau trebuie mai întâi să omoare pe cineva?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Esti mai ***** decat prevede legea.
Ce este anormal? Doar este sofer de ...prahova
Filmarea e degeaba, nu îl incrimineaza...*** dragnea și *** psd
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.