Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
4
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Salariu de 6.000 de euro net pe lună, se caută șoferi de cisternă, inclusiv ...
Libertatea
sa pierzi calificarea la JO pe mana unor canadieni amatori dorogati,tatuati,pusti,dopati,cu mai multa energie poate,e prea detot!Va spun toate astea caci traiesc aici si e inadmisibil ce s-a intamplat.Zgronky are dreptate,in sportul de echipa totul e la pamant iar desteptii de la federatii de la Bucuresti ,Guvernul tarii nu se prind.Vor mai continua astfel de esecuri pe final...pana cand?Rusine ANS-lui si celor care in loc sa creeze infrastructura,sunt nepasatori.Ne auzim la LONDRA'2012 la JO .
Hagiu DUTEEEE!!!Nu te mai milogii la ce va hotari biroul fed.Ai facut destule valuri!a-ti fi fost oricum ciuca batailor la jo
chiar si la hochei pe ghiata gazduiam la Bucuresti si Galati grupa mondiala.Am fost la un pas sa batem SUA la olimpiada de-la Lake Placid dar apoi totul sa naruit 3 ani mai tarziu ajunsesem in grupa valorica a -IV-a datorita crizei energetice din Romania.Nu mai vorbesc ce turneu puternic era la Constanta trofeul Tomis de volei ce Baschet aveam la box la ,,manusa de aur,, venea spuma mondiala acum totul este varza.Se mai distruge si bazinul Tineretului si ai 112 poloisti dar vrei la olimpiada!!!
nimic surprinzator.Tot raul vine din deceniul 8 care a fost un dezastru pentru Romania.In ultimii ani ai comunismului a fost dat peste cap inclusiv sportul de echipa.Javrele comuniste nu deplasau echipe la mondiale,europene s-au olimpiade doar de dragul castigarii unei singure medalii.Parca Romania era de temut numai la polo? Acum 30-40 de ani nu discuta nimeni in fata noastra la handbal jucam finale de cupe europene la volei intre Dinamo vs.Steaua s-au Steaua vs. Rapid prin Belgia s-au Germania
Trebuie apreciata întreaga activitate dintre cele două olimpiade,Vlad Hagiu şi băieţii au făcut multe lucruri bune.Să nu-i răstignim acum,ci în mod sportiv să-i încurajăm.Adevărul,cruntul adevăr se va vedea la Olimpiadă.Rău a fost în ultimii ani din comunism pentru sport,dezastru este şi acum.Să conttinuăm cu calm ,şi mai mulţi bani investiţi in sport.
pentru ALLENATORE ... lasa bai polo, k habar n-ai .. du-te tu la jocurile tale pe calculator, joaca fifa 98 cu soarecu' .. nu mai da tu indicatii la polo ..
tara de cacao , atentate de cacao
m-au convins astia cu polo lor. bine ca nu s-au dus la olimpiada sa ne faca de ras pe acolo.
NISTE BOI DE CAR!!PACAT CA STAU IN APA...VAI DE CAPU LOR.....LA DECLARATII SUNT CEI MAI TARI IN GURA...LA FEL SI LA HANDBAL...OLTKIM ARE CEA MAI TARE EKIPA DIN LUME DAR NU VA TRECE DE GRUPA ASTA PTR CA ARE CEL MAI SLAB ANTRENOR POSIBIL..SA AI CELE MAI BUNE EKIPE P MANA SI SA NU TE CALIFICI?CAT DE BOU POTI FI????ASTEPT UN RASPUNS@@@@@@@@@
ba fratilor vai de mama voastra cine v-au batut.astia n-aveau nici o speranta aici in canada ca se califica la olimpiada.cind i-au batut pe macedonia a fost sarbatore pt ei.in jurnalul de montreal gasesti 2-3 cuvinte despre polo.schimati-va mesria .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.