Alte știri din fotbal
La 91 de ani, le dă sfaturi prețioase înainte de UTA - FCSB: „Lăsați individualismele și orgoliile!” » Spune secretul longevității: „Poate e asta”
0
„Când ne oprea un echipaj...” » Amintirile francezului ajuns la Dinamo în 2003: „Nu faceți prostii și bateți Steaua!”
0
Universitatea Craiova - Metaloglobus » Stupoare pe „Oblemenco”, gol în minutul 3
3
Ce etapă în Liga 2! » Două echipe în play-off după victorii en-fanfare. Hat-trick la primul lui meci în „B”!
9
Știri din fotbal internațional
Galatasaray - Alanyaspor » Ianis Hagi, anunțat titular în fața „leilor” descătușați
0
Valentin Mihăilă înscrie etapă după etapă în Turcia, cu mai puțin de o lună înaintea barajului
0
Căsătoria cu coafeza anulată după 24 de zile! » „Împăratul” a dezvăluit acum motivul incredibil: „Într-o zi, mi-am invitat prietenii acasă...”
2
Neymar, gest dezgustător! » Circul făcut în victoria lui Santos a devenit viral
0
Lifestyle
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Soția titularului de la FCSB, la prima apariție pe Arena Națională » Cum a fost surprinsă în tribune
2
Ce zboruri dus-întors București-Tel Aviv pot fi anulate după ce Israelul și ...
Libertatea
Președintele Serbiei, avertisment pentru Novak Djokovic. Politica nu se ...
Adevărul
Președintele de la Păulești, confesiune în „Dosarul Pariurilor”: „Am crezut ...
GSP SPECIAL
Atac masiv americano-israelian împotriva Iranului. Reacția Rusiei
Libertatea
teo, idem si la mine; cu amaratu asta de tv pe care il am, prind doar nbc pt sport, care m'a frustrat la culme, vazand ca retarzii astia rezuma olimpiada la sua vs china. tot ce am putut sa vad la final, a fost undeva, afisat, mic de tot, ca romania e pe 3, ceea ce m'a bucurat, dupa ce am vazut toata seara numai sua, or china... iritant
Bv lui...a avut un pic de ghinion dar este totusi binisor..oricum nu ii puteam cere mai mult de atat..mai ales ca mai are finala de la sarituri..la care cred ca are sanse la o medalie cu un pic de noroc si atentie....poate chiar la un bronz daca nu argint..pentru ca aurul o sa-i revina lui Dragulescu parerea mea...deoarece la ora actuala e cel mai bun pe aparatul ala...asa ca haideti baieti ca se poate...multa bafta, daruire, ambitie si atentie sporita!!!
bravo flavius.esti un sportiv extrordinar.bafta la sarituri.suntem alaturi de tine si o sati tinem pumnii.
bravo flavius.felicitari.ai avut puterea sa mergi pana la capatsi nu teai lasat.esti la inceput de drum si ai un viitor frumos in fata. lupta mai departe.vei fi un invingator.cu mult respect pentru munca ta.
Mi-as fi dorit foarte mult sa vad evolutia macar a unui singur roman/ romanca la gimnastica. Dar din pacate aici in SUA, canalul NBC nu arata decat echipele americane (chiar si cand nu fac nimic) si echipele chineze. In orice sport. Nu doar gimnastica. De parca la Olimpiada participa doar China si SUA. Si culmea e ca mereu spun ca e LIVE - dar sunt doar inregistrari pentru primetime. Niciodata Live. Noroc cu GSP.ro. Asa sunt si eu la curet cu toate.
a km terminat pe 18,din ce ziceau la tv la proba..si aveau clasamentul..deci..:D...oricum bvo Flavius e important ca a luptat pana la cpat..si oricum e la inceput...Felicitari..dar gsp corectati..e 18..:)
FLAVIUS, ai fost pentru noi Romanii din SUA, simbolul gimnasticii Romanesti la baieti. Esti tanar si cred ca la Londra in 2012, vei fi din nou printre cei care participa la Olimpiada, cu multa experienta si o goana dupa o, medalie. HAI ROMANIA !
Felicitari Flavius. Esti la inceput de drum olimpic si mai mult de mers. Succes!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.