MaxiP
MaxiP  •  29 Februarie 2024, 13:56
Postat de fibra pe 29 Februarie 2024, 12:44

Nici nu vreau sa ma gandesc ce va fi.Cand te-a terfelit Portugalia poti sa ai vreo speranta sub 20 de puncte?

Cu ce i-a terfelit Portugalia? Fai sa stai sa vezi rezultatul final si apoi sa comentezi, doar daca te uiti pe evolutia scorului vezi ca meciul s-a decis in ultimele 15 minute, era egal pana atunci. Adica cu tot respectul, daca la un meci de fotbal te conduc aia 2-0 din minutul 15, nu ai o cazie de gol si se termina 2-0, ti se pare un meci mai echilibrat decat un 0-4, in care pana in minutul 88 era 0-1 si ai ratat 5-6 ocazii mari pana la golul 2 care te-a destabilizat? Nationala de rugby e inca una din nationalele cu rezultate internationale, top 10 european, participari constante la Cupa Mondiala. Mai avem vreo 2-3 nationale cu un nivel asemanator sau mai bun, iar avand in vedere conditiile de care dispune aceasta echipa, mie mi se pare miraculos cum inca se tin atat de sus. Pentru mine a fost o surpriza placuta tocmai faptul ca nu i-a terfelit absolut deloc Portugalia.

fibra
fibra  •  29 Februarie 2024, 12:44

tase67
tase67  •  28 Februarie 2024, 19:40

Petrache, hai, cinta, cu mine, tu o spui pe asta: "Capra, daca sta, pe piatra, sparge piatra-n patru..." Eu continui... "de-ar crapa si capul caprei, ca si piatra-n patru"

atthur
atthur  •  28 Februarie 2024, 16:42

"Stejarii"????1,2,3,ȘI: HAAAAAA-HAAAAAA-HAAAAAAAAA!!!!Poate.....ghinzile!!! Bine că nu transmite NIMENI meciul,că iar ne umilesc ăia!!!! Măcar nu-ți iei rușinea in direct.....da' pentru petrache nu-i nici o problemă: are "templu"; rugby n-are...!!!...