Alte știri din fotbal
FC Voluntari - Hermannstadt, aflăm ultima echipă pentru Superliga 2026/2027! » Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
A devenit unul dintre cei mai apreciați dinamoviști: „Vom fi mai înfometați”
0
„Fotbalistul din Superliga pe care l-ai transfera azi?” » Daniel Pancu a răspuns pe loc!
0
Sheriff Sinyan, fundașul lui CFR Cluj, are bagajele făcute! Încotro se îndreaptă
0
Știri din fotbal internațional
Arne Slot, scrisoare deschisă la despărțirea de Liverpool: „Plec știind acest lucru”
0
Lotul Cehiei pentru Campionatul Mondial » Un jucător de 17 ani este marea surpriză a selecționerului Miroslav Koubek
0
Jucătorii lui Thomas Tuchel, păziți ca președinții de țară în SUA!
0
Prima echipă care a simțit pe propria piele noua regulă FIFA: nu au înlocuit jucătorul la timp și au primit gol!
0
Lifestyle
Momente fabuloase pe scenă: Loredana a căzut în genunchi în fața Nadiei, după un duet antologic la Onești
17
Atunci și acum » Incredibila transformare a Soranei Cîrstea! Cum arăta în 2009, când uimea prima dată Parisul la doar 19 ani
2
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
5
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Ce salarii se câștigă în domeniul instalațiilor? Cât primește un instalator ...
Libertatea
De ce evită UE să pună un român la masa tratativelor cu Rusia. Explicația ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Stațiunea balneară unde cazarea costă doar 10 euro pe noapte și o vilă ...
Libertatea
mamica ta nu ti a spus ca atunci cand te simti prost sa nu postezi ca te faci de ras ?
Prost ești tu, *** că nu poți înțelege o frază !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce ma? Ce imagine ai tu datorita lui Halep? Ti-a marit sefu' leafa? Esti mai respectat de europeanul cu mai multe viteze? Dormi mai bine noaptea? Te simti mai in siguranta pe strada? ***! Arunci doar vorbe in vant...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Balauru48, a spus cineva ca Halep este cea mai buna din toate timpurile? Nu! Simona este cea mai buna din lume in prezent si este megagigantic pt o tenismena romanca. Este suficient ce a realizat pt a i se recunoaste valoarea suprema pt romani, avand in vedere lipsa rezultatelor noastre in mai toate domeniile. Practic, Simona este zeu intre romani, de pe urma rezultatelor ei beneficiind la cap. imagine toti romanii.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conasule, esti prost de putzi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
dar cine te obliga sa o compari pe Halep cu ele?! Fiecare om e unic, si Simona e cea mai tare acum. Poate va fi si la anul, poate multi ani... Eu doar ma bucur pentru ea ca e acolo unde este si joaca fantastic. Hai, Simona!
conasule, daca ar fi gandit Serena ca tine, ar mai fi egalat-o pe Steffi Graff?! :D Daca tu nu poti, nu inseamna ca altcineva nu poate! :D
In afara de Wosniacki, uitati-va ce jucatoare sunt in topul ala, ce performante au, cate GS-uri si titluri importante. Cu sa le compari cu Halep, CUM???
Luni, Simona va avea 33 de saptamani pe locul 1 in total. Urmeaza cateva saptamani cu turnee mici, la care Simona nu are puncte de aparat, si urmaritoarele ei nu au cum sa o ajunga, matematic. La 34 saptamani in total, Simona o va egala pe Angelique Kerber, locul 12 actual in topul no.1 pe saptamani in total. O va si depasi in saptamana urmatoare. Pe locul 11 e Amelie Mauresmo, cu 39 saptamani. Dar e destul de probabil ca Simona va fi favorita 1 si la Wimbledon, si daca va juca si acolo la fel de bine ca la Roland Garros, perioada ei pe locul 1 mondial se va prelungi mult. Hai Simona!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.