Comentarii (12)
didiblond
didiblond  •  22 Octombrie 2014, 11:09

Cele mai sigure locuri de munca! Oferta extrem de serioasa! Asiguram din start contract legal! Cautam operatori online care vor sa castige cel putin 300 de dolari lunar, cu o munca usoara de 3 ore pe zi! Pentru a va oferi detalii, trimiteti textul "Informatii" la adresa de email: [email protected]

1349magus
1349magus  •  22 Octombrie 2014, 09:08
Postat de merace pe 21 Octombrie 2014, 13:35

probabil, nefiind un turneu cu multe meciuri pe zi, se va respecta o ora fixa pentru transmisiile televizate programate.

S-ar putea sa aiba dreptate. Pe site-ul oficial la meciul Bouchard-Ivanovic scrie NB( not before)19.30, in dreptul meciului Simonei e trecut doar FB. Ce inseamna FB,habar n-am.

ceaiuri
ceaiuri  •  21 Octombrie 2014, 17:59

bafta simona ,sigur o poti invinge...pt pacaliciul de ieri...legenda lui a pierdut...,mai pierde odata si nu o vedem in primele 4

merace
merace  •  21 Octombrie 2014, 13:36

Cred ca Simona poate sa castige. Cineva tot trebuie sa marcheze inceputul declinului Serenei, ajunsa la 33 de ani si dupa un an nu prea convingator la turneele de Grand Slam. De ce nu ar fi Simona cea care sa o bata in Singapore?!

magura
magura  •  21 Octombrie 2014, 13:36
Postat de lupu68 pe 21 Octombrie 2014, 13:07

Zau??? Cum ati calculat, baieti? Meciul incepe imediat (adica la 10-15 minute) dupa meciul de dublu Kudriavteva/Rodionova contra Makarova/Vesnina, care incepe la 13,30 (adica 8,30 ora Romaniei) plus 10-15 minute incalzire rezulta ca pe la 8,45 maximum. Daca dureaza o ora (normal), prin urmare Simona poate sa inceapa chiar si la 10 meciul! Vedeti sa nu se termine pana ziceti voi ca incepe!

doumy132004  •  21 Octombrie 2014, 13:17

lupu68, ai dreptate...Simona o sa joace in jurul orei 10-10:30 ora Romaniei..

papillon
papillon  •  21 Octombrie 2014, 13:09

Simona iti urez o victorie stralucita impotriva Serenei,Daca vei intra fara trac ,speriata de valoarea adversarului pe care il vei avea in fata nu vei avea nicio sansa, Asadar, ataca din toate pozitiile ,fara frica si vei culege laurii victoriei.