Știri din fotbal internațional
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Dimarco, starul lui Chivu, e primul care răspunde criticilor: „Gest din instinct”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
Perechea Niculescu, Bucsa dupa ce a cucerit trofeul de la Strasbourg, WTA500 a casigat meciul de astazi la dublu. Au obtinut fiecare 130 puncte WTA. Niculescu a urcat pe locul 35 in clasamentul Live. Succes mai departe !
Bravo Ana!!! Succes in turul urmator; meriti din plin sa avansezi in ierahia clasamentului mondial! Ana etaleaza un tenis corect si placut ochiului; Ana arata solid in teren si joaca ceea ce trebuie, desi asta nu-i afecteaza deloc feminitatea; Ana are mere, si-i sta foarte bine asa... Nu va ajunge niciodata numarul 1 mondial, ca e prea tarziu la varsta ei, insa n-are cum sa nu-ti placa de ea si de tenisul ei! Hai Ana!!! P.S.: Recunosc ca aprecierile mele pot fi 100% subiective, insa personal imi place de ea, din toate punctele de vedere, inclusiv cel al tenisului etalat.
Bravo Ana , bafta in continuare ...
Cred ca GSP ar trebui sa se ocupe si de tenismene mai tinere care participa la concursuri minore. De exemplu s-au calificat in sferturi Todoni la Treisdorf ITF W50 si Bulgaru la Otocec ITF W50.
Ana are o misiune complicata. Pe sectiunea ei de tablou, inafara Svitolinei e si Rybakina. In schimb Irina are o sansa buna. Intre cele 4 jucatoare ramase in sectiunea ei, ea are cele mai bune rezultate la Roland Garros - celelalte 3 nu au trecut niciodata de turul 3. E drept ca noua stea a tenisului rusesc, Andreeva, nici nu prea avea cand sa faca ceva aici (si totusi are un tur 3 anul trecut, cand a fost batuta de Gauff in 3 seturi), dar chiar si asa cred ca Irina are o oportunitate importanta sa joace primul sfert de finala la un turneu major. Ar fi o performanta in sine pentru ea.
Superbă victoria mai ales când trebuie să plătești bilet s-o vezi. Eurosport degeaba e pe cablu că nu vei vedea vreun meci al româncelor. Doar pe max și acolo cu 3 euro/ lună. Nu te poți bucura de astfel de meciuri decât în acest mod. În anii trecuți ni se ofereau aceste meciuri, acum nu. Și mai ești atenționat că aceste transmisiuni conțin reclame. Pay-per-view nu glumă.
Bravo, Ana!
Felicitări, Irina! Felicitări, Ana!
"Datorită" Eurosport, n-am văzut niciun meci al fetelor noastre. Nu ne interesează decât ai noștri și ei insistă cu Monfils... Sau sunteți chiar așa de disperați să plătim pentru platforma voastră?
Felicitarii Anei ptr victorie !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.