Alte știri din fotbal
Dinamo a pierdut doi jucători pentru etapa următoare!
0
„Am crescut la acest aspect” » Bogdan Andone, după victoria care o aduce și mai aproape de play-off pe FC Argeș
0
Le-au aflat scenografia! Planul dinamoviștilor, dejucat la derby: „Un mesaj de Sărbători...”
5
„Nu se mai poate continua în halul ăsta!” » Robert Ilyes, nervos după înfrângerea cu FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona a făcut show în meciul cu Betis » Victorie într-un meci cu 8 goluri
0
Ce notă a primit Cristi Chivu, după ce Inter a demolat-o pe Como: „Câștigă pariul! Copleșitor”
0
Chivu l-a UMILIT pe Fabregas și Inter a revenit pe primul loc în Italia!
1
FIFA a anunțat programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » La ce ore am juca la turneul final
6
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
Interesant. Când câștigă, e româncă (Geambașu dixit!). Când pierde, e canadiancă.
***.. nu stie nici sa piarda .. dupa ce ieri nu avea probleme ..azi au napadit-o toate
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
aere de vedeta, a scos si ea putin capul in lumea mare si se crede mare campioana. Sper sa ii dea estona cu terenul in cap. O mica Ostapenko 2 ( a fost odata o castigatoare de RG -- noroc ca a jucat cu Halep atunci ) asa si canadianca asta ...In meciul cu Kerber a zis ca nu a fost nici o problema..doar preventiv... acum sa vedem ce mai are de zis
Imi pare foarte rau de Bianca. De unde atata venin la unii comentatori ? Dar este dupa sufletul lor !
A fost întrebată Ada Milea, acum câțiva ani buni, dacă a luat în calcul posibilitatea de a pleca din țară. Răspunsul ei: n-aș pleca din această țară, ci din acest popor. Mare dreptate avea! Țărișoara nu are nicio vină, ci pârdalnicii ăștia care o locuiesc. Atâta găunoșenie și ură, nu știu pe unde mai găsești!
Formidabil!Nu ne cunoastem,dar mi-ai citit gandurile! punct cu punct!!!Dupa turneul de la Indian Wells,mi-era teama sa nu aveam de-a face cu o alta Ostapenko!!!Mi-am dorit de-atunci sa ma insel!!Ramane de vazut!!
ce bune sunt pungutele cateodata..doar...parca si la steaua se foloseau inainte de Ajax..stimulenti artificiali..in momentul de fata tenis ,joaca...simona..kerber..wenus..svitolina.cehoaica petra...aici un mare atu pentru ea...olandeza,scuze,imi scapa numele...karolina..si cam atat..restul sa vazut..stephens..favorita serenei..muci..osaka..muci..australianca..in cadere libera...eu mereu am spus..Wimbledon..pe iarba se vede cat stii si cat de rapida esti..de fapt un tenis pe iarba spune mult ..gratie sau forta..?!
Care fotbal jucați voi în liga 1, penibililor?
hai c-am scapat de campania deșănțată a gsp de promovare a sportivei din Canada...iata ca turneul de la Miami continua, ce chestie !
andreescu bianca a folosit metodele mariei sharapova ? cand da de greu cheama medicul sau ia pauza de vestiar.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.