Alte știri din fotbal
Pleacă de la Dinamo, după decizia lui Nuno Campos de ieri
0
Cristi Borcea se teme de o ruptură între fani și club la Dinamo: „Sunt lucruri cu care nu te joci”
0
Clubul din Superliga a pierdut procesul la FIFA cu fostul antrenor! Acuzați de hărțuire psihologică, sunt acum obligați să plătească despăgubiri de 150.000 de euro
0
Franța a devenit mina de aur a Superligii » De ce a intrat în joc și Gigi Becali
0
Știri din fotbal internațional
Ismael Kone, prima fotografie din spital » Dar nu arată bine
0
Premier League a publicat programul noului sezon » Când se joacă marile derby-uri + modificările importante din calendar
0
Revenirea lui Mourinho la Real Madrid, văzută cu ochi buni: „Trebuie să rupi ceva și pentru asta nu există nimeni mai bun decât el”
0
„Se bâlbâie și nu oferă un răspuns coerent” » Declarațiile lui Erik ten Hag au stârnit un dialog aprins: „Își cântărește cuvintele foarte atent”
0
Lifestyle
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
7
Unul dintre cei mai apropiați oameni de Nicușor Dan regretă că l-a votat: ...
Libertatea
De ce vin nepalezii, srilankezii și indienii să muncească în România. Ce ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ciprian Ciucu e acuzat de luare de mită, după ce a fost audiat de DNA. ...
Libertatea
Adevaruri partiale, ale unei parti din aromani, comunitatea din Banat, si basme.
Pe haleapa sigur nu a răzbunat-o Bianca, pentru că s-a bătut singură. Dezamăgitor! halep e pe locul 5, acolo unde îi este adevărata valoare. A fost pe locul 1 fintr-o eroare de punctare a wta.
Basme?Dupa mintea ta!Volumul"Studii istorice privitoare la trecutul romanilor de peste Dunare" cuprinzand "studii" ale lui George Murnu-aroman,nascut la Veria in Makedonia greaca-editat de Editura Academiei R.S.Romania in 1984 -iti sta la dispozitie!
Ce basme ne povestești tu aici? Nu știu ce fumezi, dar nu-ți prinde bine deloc.
Documentarul respectiv l-am vazut si eu si am vazut si declaratiile Nadiei, cu help cu tot, nu stiu ce a scris presa, dar Nadia nu a spus asa ceva. Pacepa a fost un tradator de tara, nimic altceva. Indiferent care era regimul la noi, nu ai cum sa dai informatii in detrimentul tarii tale, asta e inalta tradare. De iertat l-au iertat cei interesati politic, cei care au avut interese.
Da bre!In... 1989!Cum sa fie fals!Am vazut toata "actiunea",intr-un documentar tv.,unde erau reproduse toate stirile aparute in presa americana!Mi-a ramas in fata ochilor acel"HELP",adresat de Nadia!Dar Romania a iertat-o!Pentru ca totusi Nadia-atunci cand era doar o copila-a facut sa cante imnul tarii noastre la Olimpiada!Dar Pacepa,ce a facut el pentru Romania?De a fost iertat si primit cu onoruri?
Tu spuneai de Nadia ca "ajunsa in SUA a inca put pe mana unor organizatii iredentiste maghiare care au convins-o sa se declare maghiara(ceangaie) si sa adreseze "un apel disperat" de salvarea a... ungurilor din Romania de la...genocid!", ceea ce e total fals.
Pai citeste ce am scris, ca asta am spus si eu !!!
Nu a mai aplicat-o pentru ca a vazut ca nu ii mai merge. Bianca a trimis inca de la inceputul meciului cateva passing shoturi castigatoare, vre-o doua loburi si cateva lovituri puternice in directia corpului atunci cand grasana venea la fileu. Una din acele lovituri chiar au lovit-o in umar. Dupa pe grasana a vazut ca tactica cu venitul la fileu nu functioneaza prea bine cu Bianca, a jucat mai mult pe fundul terenului si asa a pierdut multe puncte. Daca in locul grasanei juca Simona, Bianca ar fi castigat clar in doua seturi. Bianca este mare favorita la castigarea turneului
Nu iti dai seama ca tocmai aia care ingaima si ei-din politete-"Romania???"si apoi se lumineaza"...Aaa,Hagi", s-au inspirat din... "wilkipedia",cu toate ca si acolo am dubii despre corectitudinea datelor,avand in vedere ca tot ungurii sunt cei mai activi si pe net!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.