Alte știri din fotbal
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
0
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Am vorbit cu el”
2
„Ajutor” de la FCSB pentru Craiova în lupta la titlu?! » Atunci a fost momentul-cheie: „Suntem printre favoriți, dar nu ne iese niciodată”
2
Idol în Bănie, reacție tare de la 3.500 de kilometri distanță de Craiova: „Azi se încheie campionatul!”
1
Știri din fotbal internațional
Ce o așteaptă pe CFR Cluj în Conference League: cap de serie în turul 2 și 3, coșmar în play-off
0
Chivu și-a adjudecat lo scudetto și Cupa, dar șeful Senatului italian are o obiecție: „Nu-i dau 10”
0
FIFA și Iran, ultima întâlnire înainte de Campionatul Mondial » Ce s-a întâmplat
0
Derby della Capitale, cu miza Champions League » Roma - Lazio și alte două dueluri de foc
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Marica se victimizeaza, in timp ce faptele il contrazic! As aminti aici conflictul cu Ilie Nastase, pe aceiasi tema! Din asociat a ajuns sa devina proprietarul bazei (sau actionar majoritar?)! Si, aici face pe "fata mare" Marica, omitand acuzele aduse de acelasi Ilie Nastase ca s-a folosit de o iscalitura in fals1 Caracter? Zero! Matrapazlacurile se pare ca reprezinta "crezul" acestuia in reusita in afaceri! Cum se zice, "hotul neprins e negustor cinstit"! Atata lume sa te acuze de incorectitudini, abuzuri si tu sa tot o dai in "explicatii", in loc sa-i actionezi in justitie pentru "defaimare", este o dovada a faptului ca acuzele aduse nu pot fi contestate! Daca nu era prins cu "mata-n sac" (ma refer la adulterul care a tinut paginile ziarelor) ar fi fost in starea sa spuna ca nu despre el este vorba. Cine mai face afaceri cu Marica ori este credul, ori nu-i cunoaste "abilitatile"! sper ca pana la urma, pagubitii (incepand cu Ilie Nastase) sa il dea in judecata pe cel ce "dribleaza" bunul simt, cinstea, corectitudinea!
Marica are caracterul unei ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu a preluat-o in ruina si nu a dus-o la standarde internationale. Nu a imbunatatit terenurile de tenis cu nimic, iar acum copiii nici nu mai pot sa intre in baza sa joace.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.