Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
10
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Știri din fotbal internațional
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Toate CALCULELE + Reporterii GSP transmit de la stadion
7
Și-a spart televizorul la golul lui Trubin din minutul 90+8!
1
Bairam în Centrul Vechi, apoi fuga în stație: 1.000 de suporteri ai lui Fenerbahce au plecat spre Arena Națională cu STB-ul
8
Scene emoționante pe Aeroportul Internațional Timișoara
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Meritul Soranei ar fi ca meciul ei s-a incheiat ultimul intre cele 3 care au inceput la 13:40. Macar n-a fost eliminata la fel de repede ca Hercog si Tsurenko. Vestea proasta e ca primele doua adversare in turneu ale Muguruzei au reusit mai multe game-uri: 6 in 2 seturi. Sorana reuseste 4. Vorbind serios trebuie sa intelegem cat de departe e a doua jucatoare a noastra de elita si cat de deosebit e, in aceste conditii, ce reuseste Simona. Nivelul tenisului nostru nu e rau, de la Irina si Ruxandra am avut tot timpul 3-4 jucatoare in prima suta mondiala (uneori chiar 6) dar nu mai mult de atat. Pana la Simona, cea careia unii ii gasesc toate pacatele din lume. Ma rog... ideea e ca valorile apar si pe fondul unei traditii, unei anumite regularitati la nivel inalt. Simona e cu atat mai exceptionala in aceste conditii. Nu e singura evident. Ostapenko e primul exemplu care vine in minte, Azarenka al doilea (ca tot urmeaza meciul cu ea luni). Dar nu sunt multe exceptii. In sfarsit, revenind la Sorana, turul 3 e cea mai buna performanta a ei aici si trebuie salutata.
bravo, e bine si asa ...
Lasa, bre, fata a ajuns in primele 32 din 128, pornind de pe la locul 60. E un progres. Ce voiai, sa castige ea Wimbledonul cand sunt altele mai grele?!
Citeste articolul, prostalau gigist!
Cred ca astazi Soranei i-a lipsit increderea in sine.Nu m-a "socat " cu nimic Muguruza .Cred ca Peng o batea .
Schimba-ti televizorul sau ochelarii!
Super tare titlul: "Sorana a castigat doar patru game-uri..."! Deci "o fura" cu 2-6, 1-6 si castiga... 4 game-uri?! Pai bine mai... 'telectualilor, 2 game-uri pierdute in primul set si 1 in al doilea fac 4 game-uri pierdute?! Scump dom'le, scump, dincolo era mai ieftin!!!
Rumanossssss bagati la capatana . Avem o jucatoare care se bate SUS (SIMONA Halep ) restul vine incet in urma ei.Si asta e bine . Mult succes fetelor care duc mai departe in tenis numele Romaniei .
A mai fost unul azi, Dudi Sela (David Salajean pe numele adevarat), dar a pierdut cu Dimitrov. Tot de-al "nostru" si bulgarul... :-)))
Nu stiu daca va merge mai departe dar sa fim alaturi de o alta sportiva cu origini romanesti TIMEA BACSINSZKI!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.